Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon TFSİ

Masallah yaniyor ..kanina gireyim, bence ondeki tamponun tum siyah detaylarini piano black yaptir lip dahil...

sagol kaan abı bır kac aya lipi sokecegım ama sıyah yerlerıde boyatmaktan tırsıyorum tas carptıgı zaman boya kalkarmı dıye tırsyom

Benim neredeyse 3 ay oldu..tas bile daha carpmadi..lip boyaninca cok farkli duruyor..

Kaç aylık fotolar bunlar Şemun, Yeni foto zamanı gelmiş artık :)

Maşallah, Allah nazardan saklasın.

maşallah o arkanda ki çizgili gri leonda on numara :D

masallah cok yakısıklı kazasız belasız :)

Yanlış görmediysem ist üniversitesi avcılar kampüsündeydi sabah bu araç:) kuzeni getirmiştim bende.
Canlı daha güzel duruyor bu arada:)

Maşallah ALLAH kaza bela ceza vermesin şemun güzel günlerde kullanmaya devam et.....

sagol engin abı:)

ahmet tesekkur ederım yarın ıst unıversıtesındeyım aynı saatte:)

erhan 1.5 yıllık fotograflar:) ama yay olsun resım cekersn

sagol engin abı:)

ahmet tesekkur ederım yarın ıst unıversıtesındeyım aynı saatte:)

erhan 1.5 yıllık fotograflar:) ama yay olsun resım cekersn

Valla gelsem çıkışta bir görüşüp sesini dinlemek isterdim:) ama hem kuzenin sınavı yarın y.bosnada hemde ben yarın kalkamıcam mal gibi bekledim onu 1.5 saat arabada :D

Valla gelsem çıkışta bir görüşüp sesini dinlemek isterdim:) ama hem kuzenin sınavı yarın y.bosnada hemde ben yarın kalkamıcam mal gibi bekledim onu 1.5 saat arabada :D

:) keske karsılssaydık sıkıldım cıkısta bos bos turladım ewe dondum:)

Geri
Üst Alt