Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon (Temiz Kullanılmış) BENZİN KAPAĞI -2008 ve 2012- Arası (Orjinal Seat ÜRÜNÜ)

Sizi anliyorum hocamda kurye ile elden teslime verildi derken

RÜN HALA SATIŞDADIR ARKADAŞLA İHTİYACI OLANLAR MESAJ YADA TELEFON İLE ARAYABİLİR. KONU GÜNCELDİR.

1P0809905GRU parca kodlu astarlı yakıt depo kapağı serviste 162 liradır.fiyatı kıyaslayarak düşünürseniz alışveriş daha verimli hale gelir kanaatindeyim.sonucta cıkma mal satıyorsunuz...hayırlı satışlar

ürünü 260 tl aldım kardeşim sizin 1P0809905GRU kodlu ürün ile benim ürünüm arasında dağlar kadar farkvar materyaller farklı var.
zaten fiyat konusunda yeteri kadar indirim yaptım.

ürünü 260 tl aldım kardeşim sizin 1P0809905GRU kodlu ürün ile benim ürünüm arasında dağlar kadar farkvar materyaller farklı var.
zaten fiyat konusunda yeteri kadar indirim yaptım.
Ne farkı varmış 260 lirayi ispatla parca koduyla beraber...Mat edebilirsin beni...ben fiyat veriyorken şaka yapmiyordum...Sen bana 160 ver hemen siparis geceyim kac tane istersen

Geri
Üst Alt