Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon ST 1.6 TDI (DSG)

Kardeşim çok sevindim Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı uğurlu olsun denızım gule gule kullanın

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin benimde istediğim bir araç kaça aldınız acaba öğrenebilirmiyim

Deniz ağabey çok yakışmış Allah kaza bela göstermesin hayırlı günlerde bin ve sorunsuzca öde borcunu inşallah:) boluda kesin karşılaşırız artık:)

wosvos da mı gitti?

Üniversiteye gelmiyo musun artık?

Az önce gördüm arabanı saat 2 gibi mc donalds civarlarında:) korna basan beyaz leon mk2 bendim :)

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin benimde istediğim bir araç kaça aldınız acaba öğrenebilirmiyim
Sağolun,
araçta indirim yapıp 77 bin lira fiyat vermişlerdi, ama 2100 lira necvox dvd ve 150 plaka için alarak tekrar geçirdiler :D
Deniz ağabey çok yakışmış Allah kaza bela göstermesin hayırlı günlerde bin ve sorunsuzca öde borcunu inşallah:) boluda kesin karşılaşırız artık:)

wosvos da mı gitti?

Üniversiteye gelmiyo musun artık?

Sağolasın canım benim, vosvos 2 ay falan oldu galiba verdik onu. Bu sene orası olmadı çıkmıyorum kampüse, her gün düzceye gidiyorum koleje. bi ara buluşalım çok uzak kaldık borther. öpüyorum

Geri
Üst Alt