Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon ST 1.6 TDI (DSG)

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Selam dostlar, 29 Kasım cumartesi günü yeni aracımızı istanbul'dan teslim aldık. Çok keyifli ve mutluyuz. Yine yeni bir Seat aşkı yaşıyoruz. Kaza bela görmeden borcunu ödemek nasip etsin. Hepimize daha iyilerine binmeyi nasip etsin.

Seat Leon ST 1.6 dizel otomatik aracımız.
Metalik Gri
Plus paket
Panoramik Sunroof
17. inc jantlar
Multimedia paketi

a1.jpg a2.jpg a3.jpg

İstanbula geldiniz ve haber vermedin mi abi
Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin allah maşallah

Beni EDS'ler İYİ Tanır

bende kayadıbınden aldım aracımı secıl hanım bızle ılgılendı kı gercekten samımı bı ınsan aracınız hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesınn :)

gözünüz aydın. kazasız sürüşler dilerim. inşallah uğurlu gelir deee
tuğba plakaya bişey demedi mi
14 Deniz Göktaş 567...

MaşaALLAH.
Günün birinde belki bizde ibizayı satıp leon sahibi oluruz.
Sorması ayıp ibiza vardı sanırım sizde onu ne yaptınız. Takasa mı verdiniz ?
Hemde ST'miş :D en çok istediğimden bir de dizel Abovvvv....
ALLAH kaza bela vermesin...
Tü tü tü tüüüüü MaşaALLAH...

Deniz kardeşim hayırlı uğurlu olsun... Senin adına çok sevindim... Çok güzel bir seçim yapmışsın... Tekrar hayırlı olsun... Kazasız belasız zevkle kullan aracını...

İstanbula geldiniz ve haber vermedin mi abi
Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
Arabayı 14:30'da teslim alabildik hemen geri döndük, kışlıkları taktırdık ve topuk yaylasına programa bile geciktik. Kusura bakma mehmetçim. Ama herşey çok hızlı oldu :D

bende kayadıbınden aldım aracımı secıl hanım bızle ılgılendı kı gercekten samımı bı ınsan aracınız hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesınn :)

Seçil Hanım çok tatlı biri, güle oynaya aldık arabayı. Orayı yanlışlıkla epey bir karıştırdım falan çok komikti. Sağolsun, ilgilendi.

gözünüz aydın. kazasız sürüşler dilerim. inşallah uğurlu gelir deee
tuğba plakaya bişey demedi mi
14 Deniz Göktaş 567...

Murat'ım, dostum; biraz üzüldü tabi yine DT plaka istiyorduk. Ama dişçiler DT (dentist) plakaları toplamışlar. sağolasın,,,

MaşaALLAH.
Günün birinde belki bizde ibizayı satıp leon sahibi oluruz.
Sorması ayıp ibiza vardı sanırım sizde onu ne yaptınız. Takasa mı verdiniz ?
Hemde ST'miş :D en çok istediğimden bir de dizel Abovvvv....
ALLAH kaza bela vermesin...
Tü tü tü tüüüüü MaşaALLAH...

İbiza temiz kazasız boyasızdı, Bingöl'den bir üniversite hocasına 37bin liraya sattım. 7bin borcunu kapattık nakit olarak 30bin verdik Leon için. Bizim gibi geliri kesin olmayan, önünü çok net göremeyen bir örnek bir cesaretle aldıysa eminim herkesin şansı vardır. Açık açık yazmak gerekirse, otelde iki hafta program olmazsa bizim için sıkıntı. Ama her şeye değer. Borç olmadan mal sahibi olamıyoruz. Allah hepimize yardım etsin, kuvvet versin.
1.2 TSI az yakıyor diyordum ama, istanbuldan geldik, topuk yaylasına çıktık, ertesi gün akçakocaya programa gittik, ben bugün düzceye okula gittim geldim ve yarın da gidip gelebileceğim. Bu yollarda kocaman bir bolu dağı ve çılgın rampalar var. abi çok acayip nazar değmesin, alet manyak :D (200 lliralık mazot)

Deniz kardeşim hayırlı uğurlu olsun... Senin adına çok sevindim... Çok güzel bir seçim yapmışsın... Tekrar hayırlı olsun... Kazasız belasız zevkle kullan aracını...

Abi çok sağol, tam istediğimiz renk ve donanım denk geldi çook mutluyuz.

hayırlı uğurlu olsun...

Sağolasın yafrim, teşekkürler ;)

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Sağolasın dedeciğim :D

Geri
Üst Alt