Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon sis farı h?

LEONFR

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2008 leon sis ampülü h kaç bilgisi olan varmı

sisler H1, kısalar H7 olması lazım..

teşekkür ederim yiğit yarın xenonları söktürüp ampül taktırıcam sağ sol adaptif olunca xenon abuk zubuk kıpraşımlar yapıyor :)

teşekkür ederim yiğit yarın xenonları söktürüp ampül taktırıcam sağ sol adaptif olunca xenon abuk zubuk kıpraşımlar yapıyor :)

bende de titreşimler vardı resemen disko yapıyodu ama dursun abi farklı bseyler yaptı hallettı :)

ne zaman istersen hacı
zaten haftanın 3 4 gunu ordayım
muhtemelen cumartesı sabahtan aksama orda olucam dursun abıyle custom mercek yapıcaz benım eskı farları acıp :)

ne zaman istersen hacı
zaten haftanın 3 4 gunu ordayım
muhtemelen cumartesı sabahtan aksama orda olucam dursun abıyle custom mercek yapıcaz benım eskı farları acıp :)

tamam kardeşim..haber verirsin o zaman bana:eek:key:

ooo mercekleri bekliyorum nasil olcak bakalim bu arada ben ender elektronikte bugun yaptirdim cok guzel oldu uzunlari yakinca sisler sonuyo tekrar yaniyo cok begendim :) selektor yapinca baya dikkat cekiyor

Sislere xenon takmanın mantığı nedir? Trafiktekileri tavşana çevirmek mi?

Geri
Üst Alt