Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ses yalitimi.

kardeşim izmirde değilim görev needeniyle diyarbakırdayım...bide burda bauhaus yok:(

herşey olumsuz int.ten araştırdım yok hiçbiyerde bikaç inşaat firmasınada baktım uok

Olumsuzluğa sakın kapılma. Daha dur bakalım yolun başındasın. Sen daha malzemeyi bulamadan pes edersen, işe başladığında en kolay yerde pes edersin :)

Al bakalım kardeşim. Buradan sipariş edebilirsin. Telefonla irtibata geç, siparişini ver. Eğer sipariş ederken "sadece firmalara çalışıyoruz" falan derlerse, bulunduğun yerdeki herhangi bir hırdavatçı üzerinden burayı arattırıp, istediğin malzemeyi alabilirsin.

Himerpa

Olumsuzluğa sakın kapılma. Daha dur bakalım yolun başındasın. Sen daha malzemeyi bulamadan pes edersen, işe başladığında en kolay yerde pes edersin :)

Al bakalım kardeşim. Buradan sipariş edebilirsin. Telefonla irtibata geç, siparişini ver. Eğer sipariş ederken "sadece firmalara çalışıyoruz" falan derlerse, bulunduğun yerdeki herhangi bir hırdavatçı üzerinden burayı arattırıp, istediğin malzemeyi alabilirsin.

Himerpa

sağolasın dostummm

Thermaflex (FIREX) internet üzerinden satın alabileceğimiz bir yer varmı ?

[MENTION=25594]Ziya[/MENTION]

Eywallah Abi Yoğunluk olarak hangisini kullanıyoruz birde ölçu ve boyu söylersen on numara olacak :eek:key:

1 cm kalınlığında olanından alacaksın. Yoğunluk olarak neye tekabül eder bilmiyorum ama referansın kalınlık olacak. 1 cm'i kesinlikle geçmemeli. Aksi halde çok aşırıya kaçar montaj imkansız hale gelir. En önemlisi kesinlikle kendinden yapışkanlısını al. Onu söylemeyi aman unutma.

Ölçü olarak ta; eni ortalama 90 cm civarındadır. Boy olarak yazımda anlatığım bölgelere toplamda yaklaşık 6-7 mt harcamışımdır. (Yamuk kesip, beğenmediklerim de oldu haliyle). Ben ne olur ne olmaz diye 10 mt almıştım. İşi garantiye bağla, iki iki kargo parası ödeme.

Bu arada dip not : Ben ürünleri buradan sipariş ettim. Araştırmalarımda o kadar firma bilgisi vardı ki şimdi aklıma geldi.

Adetaş Yapı Market

Valla selçuğum ne zaman istersen beklerim kardeşim. Zamanı ayarlayalım, yapalım. Hem şu led plaka ampüllerini de yaparız istersen. Maksat birbirimize faydamız olsun. Malzemeyi de dert etme, japonyada olsa yine bulur getirtiriz.

Vardiyalı çalıştığından dolayı Kireç ne zaman gelir bilemem ama bu işi yapmak için; kışın bir an önce bitmesi, havaların düzelmesi için çok dua ettim ve sonunda yapıp kurtuldum. Siz de dua edin de, bu yaz bitmeden bu işi halletmiş olun.

Ne oluyor burda kardeşim rezerveler falan..ilk ben ayar verdim şey pardon anlaştım ZİYA gardaşımıla..:)Hatta rüşvet olarak mangal Semaver yapacam diye söz verdim Kireç Çöllü ne kaynak oluyorsunuz arkadaş...[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION]

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
oooo sen den önce ben vardım ziya ta malzemeleri tanıtıp işe başlayacağı zaman ben dedim bana da taparız ok dedi kardeşim şimdi sen ben önceydim diyon [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] :):)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Geri
Üst Alt