Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon SC Satışa Sunuldu

valla hanı kedı ulasamadıgına pıs dermı muhabbetı degıl ben yenı kasaya alısamadım bea

Sevgili kanı hızlı akan arkadaşlarım (bu gruba ben de dahilim)...

Yeni kasayı beğenmiyorsunuz, beğenmiyoruz. Ama neden olduğunun adını tam koyamıyoruz. Nedenleri şunlar...

1) Volkswagen maliyetleri azaltmak için ortak üretim bandı stratejisi ile yeni ibiza, yeni leon ve yeni a3'ü birbirine benzetti. Bu benzerliklerin bazılarını göz görüyor, bazılarını görmüyor.
2) Volkswagen Leon'u daha çok satmak için bütün sıradışı, farklı özelliklerini normalleştirdi, deyim yerindeyse aslanı ehlileştirdi.
3) Dikey ön silecekler, gizli arka kapı kolları, racing style gömülü oturma şekli tarih oldu. Şase kısaldı, yana genişledi. Eski kasanın sportiflikten kaynaklı kör noktalarını gidermek için gerekli aile aracı tasarımı hakim kılındı. Ufak ve seksi aynalar gitti. Hatta aynaları eski kasanın 2009 modellerinden itibaren büyüttüler. Neymiş efendim insanlar Leon'u kullanırken zorlanıyormuş, aynalar yetmiyormuş. Yetmeyen zaten Leon değil, Fiat Doblo alsın.

Velhasıl sevgili dostlar sitemimiz Volkswagen grubunadır. Yeni Leon alan arkadaşlarımıza da saygı duyarız, herkesin bir araçtan beklentisi farklı. O yüzden zaten lafa kanı hızlı akanlar diye girdim :)

Geri
Üst Alt