Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon orjinal yay

ismail keçeci

Kayıtlı Üye
Orjınal seat leon yayı eibah yay taktığım için boşa çıktı satıyorum 300 tl
İsyen olursa 05077770377
Konyadan selan olsun

Hayırlı satışlar kardeşim... ancak ben yerinde olsam satmam orjinal yayları... sonra lazım olsa dünyanın parasını isterler...

Ben farklı bişey yazmadım orjınali ben ucuz yazmışım gibi hissettirdiniz :)

Orjınal seat leon yayı eibah yay taktığım için boşa çıktı satıyorum 300 tl
İsyen olursa 05077770377
Konyadan selan olsun

3.5 mu yay taktırdın?birde suspansıyon gercekten normalde bile sert yayları taktıktan sonra nasıl bi hal aldı? Yay konusunda bende düşünüyorum araba virazlarda fazla yuksek kalıp fazla yatıyor viraja ama diger yandanda cok daha sert olacak :S

Ben 3.5 luk eibah taktım dediğiniz gibi bir sorun yasamıyorum gayet yumsak tavsiye ederim

u7azydas.jpg

Yeni fırsat bulabildim gündüzde cekerim fırsatını bulursam ama eibah düşünüyorsanız leon yayını özellikle belirtin benim bi arkadaşımda taktırdı o golf yayını takmış aracın arkası biraz yüksek duruyor :)

amapeveg.jpg

Yeni fırsat bulabildim gündüzde cekerim fırsatını bulursam ama eibah düşünüyorsanız leon yayını özellikle belirtin benim bi arkadaşımda taktırdı o golf yayını takmış aracın arkası biraz yüksek duruyor :)

amapeveg.jpg
bu 3,5 cm eibach yaylı halimi dostum 5 kişi felan binince sürtme oluyomu ne kadar düşüyo araç ?

Geri
Üst Alt