Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon orjinal mercekli far

fiyatlarını tam bilmiyorum, ben elimdeki kiti kurtarmak için kötü yöntemi seçip eski h7 6k kitle devam ettim. 4300 piyasada bulamadığım için 6000 kullandım, 4300 gün ışığına daha yakın renkte olduğu için aydınlatma kalitesi daha iyi olacaktır, kelvin yükseldikçe ışığın renki beyaza, maviye ve mora doğru geçer. en iyi aydınlatmayı gün ışığı renki yani sarıya yakın tonlar yapacaktır. gün ışığı rengi gözleri de yormuyor, 6k ve 8k daha fazla dikkat gerektiriyor ve 4300e göre daha fazla yoruyor insanı.

peki ben şimdi d2s kit bulsam ve satın alsam sorunsuz takabilecekmiyim. Ne biliyim mesela H7 ampulun soketiyle d2s ampulun soketi farklı olmuyor mu? benim aracımda bu soketlerin ikisi de mevcut mu? çok fazla anlamadığım için yanlış birşeyler de soruyor olabilirim bu arada...

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:47 ----------

normalde sen sadece far almıssın servıslerde satılan kıtten almamıssın servıslerde kı kıtlerde lımıtor cubugu d2sler motorlu o yuzden fıyat ucuk senın kı sadece far farları takıp xenonların montajını yapıp far ayarı yaparsın baska bırsey yapmazsın lımıtor cubugu xenonun yuk durumuna gore kendısını ayarlamayı saglıyor eskı sahın doganlarda(Abs olmayan araclarda arka kampana ıse) yuke gore arka kampanaları devreye almak ıcın kullanılıyor

D2S kıt bulmak bıraz sorun bulsanda pahalı genelde hella yada phılıpstır hella bu ısın profesorudur

mehmet limötör çubuğu dediğin şey farın otomatik olarak yükseklik ayarını yapan alet mi, ya da nedir? Bendeki bildiğin orjinal mercekli ve çifti 1300-1400'e satılan far. D2s takmam için başka ekiplanlarada mı ihtiyacım var d2s kitinden başka?

İsmail aldığın far eğer seni yönlendirilen konudaki far ise orjinali d2s ampulle uygun geliyor. emin olmak için direk satınalma yerine servisten bilgi alman daha doğru olacaktır. her ne kadar tariflemeye yol almana çalışmakla beraber farklı bir negatif duruma engel olmak için servisle bir görüşmende fayda var. Ankarada İstanbul yolundaki yetkili servisten yedek parçadan sorumlu Semih seni doğru yönlendirecektir bir görüşmende fayda var. bu olayı ilk kez başlatanlar onlar diye biliyorum.

İsmail aldığın far eğer seni yönlendirilen konudaki far ise orjinali d2s ampulle uygun geliyor. emin olmak için direk satınalma yerine servisten bilgi alman daha doğru olacaktır. her ne kadar tariflemeye yol almana çalışmakla beraber farklı bir negatif duruma engel olmak için servisle bir görüşmende fayda var. Ankarada İstanbul yolundaki yetkili servisten yedek parçadan sorumlu Semih seni doğru yönlendirecektir bir görüşmende fayda var. bu olayı ilk kez başlatanlar onlar diye biliyorum.

Semih beyle telefonla konuştum ben. O da d2s uygulaması çok pahalı olduğu için H7 far takılıyor dedi. Zaten orjinal mercekli seat leon farı olupta başka tipte far yokta dedi. Bu iş serviste pahalı da acaba dışarıda uygun mu onu da anlamaya çalışıyorum. Bütün maliyet D2s xenon kiti mi? o başka bir ton şey saydı, kablo felan da dedi. En doğru bilgiyi tabiyi semih beyle yüz yüze görüşerek almak en iyisi.

İsmail aldığın far sürüşe duyarlı tip değilse, sabit olan optik tipse çok büyütülecek bir maliyet çıkmasını beklemiyorum ama bunu hiç fiyat araştırmadan ezbere yazdım. ama sürüşe duyarlı bişey ve tüm aksam çalışacak gibiyse bunun çalışır fiyatı sana tek verecek birini umarım bulursun :) sorulara hep ezbere cevaplar aldık bugüne kadar.

İsmail aldığın far sürüşe duyarlı tip değilse, sabit olan optik tipse çok büyütülecek bir maliyet çıkmasını beklemiyorum ama bunu hiç fiyat araştırmadan ezbere yazdım. ama sürüşe duyarlı bişey ve tüm aksam çalışacak gibiyse bunun çalışır fiyatı sana tek verecek birini umarım bulursun :) sorulara hep ezbere cevaplar aldık bugüne kadar.

eyvallah hocam :) dönüşe duyarlı çalışsın demiyorum zaten. Çalışsın dersem başıma nasıl maliyet geleceğini de biliyorum:) benim tek istediğim, mercekli iyi aydınlatan bir xenon, bixenon bile değil..

ısmaıl farların merceklerı d2s ıse hıcbır ıslem yapmadan d2s kıt alman olacak sana dedıgım gıbı bmw veya merco cıkmacısından 300-400 tl arasına çalışır durumda bır takım bulabılırsın d2s mercege h7 takmak cok akıllıca degıl lımıtor cubugu yuk durumuna gore ayarlama yapmaya yarıyor asagıda kı lınk senın ıcın aydınlatıcı olur bu arkadas aynı zamanda satıs yapıyor
http://www.xenonmercek.com/stok.html

bende fabrıka cıkısı merceklerı var ne ampulu oldugunu bılmıyorum ama memnunum net baya

bende fabrıka cıkısı merceklerı var ne ampulu oldugunu bılmıyorum ama memnunum net baya

bu özellik malesef daha alt modellerde yok be aga, isteyince de bi dünya zaman bekletiyorlar hiç hoş olmuyor beklemek. VW grubunda bunu opsiyon tutmalarına sinir oluyorum.

ısmaıl farların merceklerı d2s ıse hıcbır ıslem yapmadan d2s kıt alman olacak sana dedıgım gıbı bmw veya merco cıkmacısından 300-400 tl arasına çalışır durumda bır takım bulabılırsın d2s mercege h7 takmak cok akıllıca degıl lımıtor cubugu yuk durumuna gore ayarlama yapmaya yarıyor asagıda kı lınk senın ıcın aydınlatıcı olur bu arkadas aynı zamanda satıs yapıyor
http://www.xenonmercek.com/stok.html

teşekkür ederim mehmet, ben bir inceliyeyim linki.

---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

markaya yabancıyım yalnız işini görebilir belki bi bak istersen...

http://www.sahibinden.com/d2s_xenon_kit-81WQQaXQQ15163593WQQpXQQdisplayitem?

evet hocam markaya ben de yabancıyım pek bulaşmak istemiyorum referanssız markalara da açıkçası, sonra uğraş dur oluyor insan.

Geri
Üst Alt