Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ne kadar benzin-mazot yakiyor????

ben bu işi anlamıyorum ya. ben neden 1,6 MPI leona 7.5-8 lt yaktırıyorum şehiriçinde sürekli kullanımda:rolleyes:
ispatlarım kanıtlarım şahitlerim warpuhaha

depomu her zaman fulllerim ve ne kadar yakmış kontrol ederim. en son doldurduğumda km'de 24 kuruş çıktı.

kardeşim bende 1.6 dizel kullanıyorum aracım 16.437 :) yani aynı araç gibi ikimizinde ben 15 bin bakımına girdikten sonra 200 km falan yol gitmiştim sonra depoyu doldurdum 140 km yol yaptım bi kısmı sehir içindeydi 20 km kadar geri kalanı otobanda ve otobanda 140 tan asagı inmedim tekrar petrole ugradım 25 tl ye yakıt aldı.. ben 2 ay once serviste iken aynen sizin gibi şikayeti olan biri geldi o full depo ile 600 km yol gidiyormus en son arabasını sattı suanda o arac mersin kaviden ikinci el olarak satılıyor.. ha bide bişe daha belirteyim ilk depomu doldurdugum yer bizim petrol oldugu için cocuklar zorlamıstır diye dusunuyordum fakat sonra sordugumda 52 litre almıs araba yol bilgisayarıda 90 km gosteriyordu

ben bu işi anlamıyorum ya. ben neden 1,6 MPI leona 7.5-8 lt yaktırıyorum şehiriçinde sürekli kullanımda:rolleyes:
ispatlarım kanıtlarım şahitlerim warpuhaha
bende anlamıyorum birader ya!
nasl 1.6 dizel hb-manuel vites araba 36-37kuruş yakar km başına....
piyasadaki suv araçlar o civar yakıyo nerdeyse

kardeşim bende 1.6 dizel kullanıyorum aracım 16.437 :) yani aynı araç gibi ikimizinde ben 15 bin bakımına girdikten sonra 200 km falan yol gitmiştim sonra depoyu doldurdum 140 km yol yaptım bi kısmı sehir içindeydi 20 km kadar geri kalanı otobanda ve otobanda 140 tan asagı inmedim tekrar petrole ugradım 25 tl ye yakıt aldı.. ben 2 ay once serviste iken aynen sizin gibi şikayeti olan biri geldi o full depo ile 600 km yol gidiyormus en son arabasını sattı suanda o arac mersin kaviden ikinci el olarak satılıyor.. ha bide bişe daha belirteyim ilk depomu doldurdugum yer bizim petrol oldugu için cocuklar zorlamıstır diye dusunuyordum fakat sonra sordugumda 52 litre almıs araba yol bilgisayarıda 90 km gosteriyordu
peki o araçtaki sorun neymiş? hani serviste karşılaştığınız..
yani servis ona şu sorun var ondan dolayı fazla yakıyo falan diye 1teşhis koydu mu?
sorununa çözüm bulabildimi servis...

Benim leon 2,0 tdi
Daha gecen gun doldurdum 0,35 kr yakıyor sehir icinde.sanirim bu yazılımın bı faydası olsa gerek

Geri
Üst Alt