Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Navigasyonlu Multimedia Cihazı

Ozie23

Kayıtlı Üye
Merhabalar..Kısa süre içerisinde 2009 model leon'a uygun multımedıa cıhazı taktırmayı düşünüyorum.sizlerinde yardımına ihtiyacım olacağını düşündüm..Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden çok teşekkürler.Yalnız fiyat konusunda 1000 tl yi geçmezsek sevinirim. :)

Benim bildiğim birçok kullanıcı rcn510 kullanıyor bir arkadaştan da tablet montajı yaptırdığını hatırlıyorum @Özür23

rcn510 hemen araştırıyorum ;) aslında ben necvox dıye marka gordum ama kımı yerde 900tl kımı yerde 1500tl kımı yerde ise 2000 tl aynı malzeme çin malı felanmı dönüyor piyasada acaba

Rcd 510 500 tl...Rns 510 navigasyonlu 1500 ile 3000 tl arası geziyor

sanırım kararı necvox dva 9949 da kıldım...fiyat 1200 tl gerı goruş kamerası dahil..nasıl fiyatı sizce?

necvox iyidir.pişman etmez.bir yakınımın kia jipinde takılı gayette memnun.şimdiden hayırlı olsun cihazınız. aslında bende 2001 model toledo icin multimedya düşünüyorum ama teyp yeri dar olduğu için alamıyorum.klimayı aşağı kaydırıp buna göre cerceveyi nereden bulabilirim.

teşekkür ederim...Servisten başka bi seçenek bilmiyorum inanınki

sanırım kararı necvox dva 9949 da kıldım...fiyat 1200 tl gerı goruş kamerası dahil..nasıl fiyatı sizce?
Bende necvox 9920 hd black edition var. Ben memnunum ama bu modelde tek sıkıntı biraz parlama yapmasi. Sizin modeli bilmiyorum...birde şu anki aklim olsa (kendi aracim icin diyorum) kesinlikle bin küsür para vermezdim. Isimi androidli tablet yada multimedya ile gomerdim. Benim arac icin orjinal gibi uygunlari var. Sizin bakmaniz lazim

Bende necvox 9920 hd black edition var. Ben memnunum ama bu modelde tek sıkıntı biraz parlama yapmasi. Sizin modeli bilmiyorum...birde şu anki aklim olsa (kendi aracim icin diyorum) kesinlikle bin küsür para vermezdim. Isimi androidli tablet yada multimedya ile gomerdim. Benim arac icin orjinal gibi uygunlari var. Sizin bakmaniz lazim
Androidli tablet nasıl yapılıyor,montaj için çerçeve nasıl bulcam ayrıca dıreksıyon fonksıyonlarına uyum sağlıyormu bi sürü soru ve endişe var aklımda ınanınkı

Geri
Üst Alt