Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon mk2 mk3 ibiza spoiler marjpiyel difuzor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:) yanlışınız var hakkı 200 olmaz bn canlı şahidim tabi arkadaşlar ya alır ya almaz orasını bilmem :) ancak şunu biliyorum başka yerde bunun aynısı YOK :) o fiyata astarlı yazmış ben boya montaj alıcam bakalım 50 lira boya 20 lirada montaj olsa 420 lira yerine 350 olucak belkide daha aşağıya dediğim gibi perşembe gidip konuşucam hem siteden sipariş veren bi arkadaşımız var onun durumunada bakıcam ama inan hakkı 200 değil başkan ben biliyorum :)
Kardeşim haklısın ama 350 de cok sen konuş bakalım ali abiyle bize bişeyler yapsın ona göre toparlayalım arkadaslardan sipariş verelim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kardeşim haklısın ama 350 de cok sen konuş bakalım ali abiyle bize bişeyler yapsın ona göre toparlayalım arkadaslardan sipariş verelim

Sent from my iPhone using Tapatalk

zatn bu konuşulmuş hali başkan istersen sende arayabilirsin ama bu fiyat malesef dediğim gibi baya bi uğraştılar e bide kalıbı buldum getirdim :) onun için fiyat bu dedi başkan ama dediğim gibi sende ara istersen :)

@burak58 kardeşimin spoiler takıldı liste yenilendi arkadaşlar bilginize..... kareşim güle güle kullansın :)

Güncellllll

mk2 marjpiyel 140 boyalı
spoiler 140 boyalı
difüzör 150 boyalı
lip 130 boyalı

mk3 spoiler 170 boyalı
marjpiyel 170 boyalı
difüzör 170 boyalı
lip 140 boyalı

ibiza spoiler 170 boyalı
marjpiyel 170 boyalı
lip 150 boyalı
difüzör çalışmalar devam ediyor :)

ibiza cupra spoiler 170 boyalı
marjpiyel 220 boyalı

istanbul içi montaj dahil fiyatlardır

Bilginize....

internetteki fiyatlarla senin söylediğin fiyatlar arasında pek bi fark göremedim ben hocam. İnternette boyasız fiyatları var sadece boyalı fiyat olsa aynıya denk gelecek. indirim yaptırdıgından eminmisin ?

internetteki fiyatlarla senin söylediğin fiyatlar arasında pek bi fark göremedim ben hocam. İnternette boyasız fiyatları var sadece boyalı fiyat olsa aynıya denk gelecek. indirim yaptırdıgından eminmisin ?

;) baskan fark giremediyseb bisey diyenem hic yoksa 30 40 lira fark var tek urunde birden fazla urun alanlar icin gayet guzel tek alan arkadaslarimiz da kendi bilecegi is 40 lira fazla vermek isteyen varsa kendi tercihi ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

;) baskan fark giremediyseb bisey diyenem hic yoksa 30 40 lira fark var tek urunde birden fazla urun alanlar icin gayet guzel tek alan arkadaslarimiz da kendi bilecegi is 40 lira fazla vermek isteyen varsa kendi tercihi ;)

30-40lira fark var evet haklısın ama fark şu şekilde var.
A&S Tuningteaynı yerden bahsediyorum. Astarlı Boyasız Marşpiyel 115 TL Sen 140TL boyalı demişsin.. Aradakı 25 Tl fark boya farkı haklısın. Onun dışında başka bi fark yok ;) Diğer ürünlerde hemen hemen aynı fiyatlarda hepsine bakamadım ama hepsinin astarlı boyasız fiyatları senin boyalı soyledigin fiyattların 20-30 tl aşagısında. Boya parasını koyunca sennkiyle aynı oluyor fiyatları..

30-40lira fark var evet haklısın ama fark şu şekilde var.
A&S Tuningteaynı yerden bahsediyorum. Astarlı Boyasız Marşpiyel 115 TL Sen 140TL boyalı demişsin.. Aradakı 25 Tl fark boya farkı haklısın. Onun dışında başka bi fark yok ;) Diğer ürünlerde hemen hemen aynı fiyatlarda hepsine bakamadım ama hepsinin astarlı boyasız fiyatları senin boyalı soyledigin fiyattların 20-30 tl aşagısında. Boya parasını koyunca sennkiyle aynı oluyor fiyatları..
Hayir ayni degil bi bak sen yine baskan ancak degil

Tamam boya 50 lira montaj 20 lira kaca geldi baskan bna 140 biya montaj deniyor far yokmu yine

Tamam boya 50 lira montaj 20 lira kaca geldi baskan bna 140 biya montaj deniyor far yokmu yine

boyayla montaja cok para istiyor o zaman. dediğin gibiyse.. o söylediğin fiyatlarla fark oluyor tabiki arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt