Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon mk2 fr ile gece gezmesi

Arkadaşim merhaba benimde mk2 fr var bixenon afs dediğin olay sonradanmi yapiliyor yoksa aracin kendi özelliğimi
Eğer aracınızda afs bixenon paketi varsa (fabrikasyon) direksiyon hareketine duyarlı şekilde hareket eder.Ben aracı alırken bu paketi ekletmiştim.Sonradan olmuyor.Çünkü epeyce sensör v.s var.Sadece farın içine mercek takılıp içine konan xenon ampul ile uzun kısa bixenon oluyor ama direksiyon dönüşüne duyarlı şekilde hareket etmiyor.

Kardeşim benim araçta Bi zenon var copa plus ilk çalıştırınca mercek sağ sol aşağı yukarı yapıyor. Öğrenmek istediğim uzunlar yanıkken mi sağ sol yapınca hareket ediyor ? Bende aktif olduğunu düşünüyorum görüş acım hep aydınlık virajlarda falan ama senin ki kadar hareketli değil acaba ayarı mı var?

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Kardeşim benim araçta Bi zenon var copa plus ilk çalıştırınca mercek sağ sol aşağı yukarı yapıyor. Öğrenmek istediğim uzunlar yanıkken mi sağ sol yapınca hareket ediyor ? Bende aktif olduğunu düşünüyorum görüş acım hep aydınlık virajlarda falan ama senin ki kadar hareketli değil acaba ayarı mı var?

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
Merceğin sağ sol yukarı aşağı yapması, aracın duruş pozisyonuna göre yük durumuna göre yükseklik ve alçaklık seviyesini ayarlamasından kaynaklanıyor.Bizim araçlarda far ayarı manuel olmadığı için sistem bu şekilde ayar yapıyor.Özellikle uzun yolda yokuş aşağı inerken yada tırmanırken yada keskin dönüşlerde direksiyon toplama anında farlar direksiyonun dönüş açısına göre ve karşıdan gelen aracın sürücüsünün gözünü almayacak şekilde yolu aydınlatıyor.Sizin araç copa plus ise sizin farlarda bu şekilde viraj giriş çıkışlarında dönüyordur.Dİkkatli bakarsanız özellikle uzun farlarda yaptığı hareketleri daha belirgin görebilirsiniz.

Geri
Üst Alt