Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon MK1 için Double Din Çerçevesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leonturco

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Aşağıdaki resimde gözüken çerçeveden arıyorum. Bulabileceğim bir yer var mıdır?

trtunn10.jpg

dd10.png

bu orjinal çerçeve ise Timur arkadaşımız var ebay'den getittiriyor kendisi yardımcı olabilir sana ;) biz 4 tane getirttik. Kendisi yurt dışında şu anda zaten umarım konuyu hemen görür :)

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

kendisine pm attım konu ile ilgili.. :)

bu orjinal çerçeve ise Timur arkadaşımız var ebay'den getittiriyor kendisi yardımcı olabilir sana ;) biz 4 tane getirttik. Kendisi yurt dışında şu anda zaten umarım konuyu hemen görür :)

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

kendisine pm attım konu ile ilgili.. :)

Teşekkür ederim Serbay. Timur gibi dışarı ile iş yapan bir arkadaş var. Ona da sordum. Cevap bekliyorum. Umarım ikisinden biri cevap verir.

Rica ederim abi ne demek. İnşallah biran önce bulursun.

Benım bıldıgım kadarıyla cupra4 un konsolu olması lazım,orjınalındede navıgasyon oldugundan dolayı takılabılıyor,TR dekı leonlarda ıse en alt kısımda kulluk bulunmakta ve gosterdıgın cercevede obd gırısı solda kalıo senın arabanda ıse ortada,bunun yanında kulluk ıcın herhangı b yer yok.Zaten dıkkat edersen,double dinn ın oldugu kısımla senın konsolun tam orta kısmı aynı boyutlarda degıl.

Benım bıldıgım kadarıyla cupra4 un konsolu olması lazım,orjınalındede navıgasyon oldugundan dolayı takılabılıyor,TR dekı leonlarda ıse en alt kısımda kulluk bulunmakta ve gosterdıgın cercevede obd gırısı solda kalıo senın arabanda ıse ortada,bunun yanında kulluk ıcın herhangı b yer yok.Zaten dıkkat edersen,double dinn ın oldugu kısımla senın konsolun tam orta kısmı aynı boyutlarda degıl.

Zaten bu çerçeve komple olarak orta konsola sonradan takılıyor. Dijital klima aşağıya kaydığı için küllük iptal oluyor.

uyuyosa guzel olur,obd gırısı nasıl oluyo pekı ? o da cerceveye gore kaydırılabılıyor mu,dogrusu yapcak leonum yok ama bılgım olsun:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt