Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon makyajli arka tampon ariyorum

Punisherkp

Kayıtlı Üye
dun kendi tamponumu kaldirima surttum tamir boya ile ugrasmak istemiorum elinde olan warsa bana satar mi ?

öncelikle geçmiş olsun. eğer sürttüğünüz yer sadece boya kavlamasıysa aracın orjinal boyasıyla aynı olan rötüş kalemleri var onlarla kapatabilirsin.bende böyle bi tampon sürtünmede çok işe yaradı aynı sarı rengi kapattım.orjinal rötüş kalemlerindeki boya su bazlı olduğu için kuruyunca aynı rengi alıyor ve belli olmuyor.karar senin...

cenk banada kapak lazım arka tampon çeki demiri kapağı aklında bulunsun tampon bulursan banada kapağını ayarlıyalım

arka tamponum sorunlu olmasaydı satardım ben..

mini onarımlık iş tabide..sen bilirsin

aynen benimkindede mini onarim war yani 1 2 yerinde ufak hasar olustu zaten uygun fiyata bulursam alirim yoksa zaten bi kac aya cup tampon alcam

diğer konuya da yazmıştım ;) beyaz arka tampon var bende..görüşelim :)

kanka 2 ayrı iş niye yapıyorsun. direk alsana cupra tamponunu.

Geri
Üst Alt