Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon makyajlı

Bence makyajsız hali daha güzeldi. Makyajlı CUPRA ve FR'ın ön tamponu kurbağa gibi olmuş... Style ve reference paketlerinin de ön tampon altı Astra ile aynı olmuş...

hoşuma gitmedi ama güzel bizimkileri de onları da seçenek olarak şu an satsalar ben eskimi alırdım:)

şu anda VW grubunda en alınası araç scirocco bence, şimdi araç alacam diye soyunsam leon 2. plana kalırdı. Birde yeni çıkan makyajlı aynı sınıf farklı markalar o kadar çok gelişti ki, çizgiler bir çoğunda leonvari bir hal aldı. Leonun işi zorlaşmaya başladı bence.

hem dizel 1,6 hemde DSG olursa o zaman tercih sıram ansızın değişiverir:cool:

şu anda VW grubunda en alınası araç scirocco bence, şimdi araç alacam diye soyunsam leon 2. plana kalırdı. Birde yeni çıkan makyajlı aynı sınıf farklı markalar o kadar çok gelişti ki, çizgiler bir çoğunda leonvari bir hal aldı. Leonun işi zorlaşmaya başladı bence.

orasi kesin ama aradaki fiyat farkini goz onunde bulundurmuyosun biri 35 bin lira biri 35 bin euro

ya ben önceden hiç beğenmiyordum şimdi beğenmeye başladım! bir tek ön tampon kötü duruyor o kadar.

Geri
Üst Alt