Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Logolu Kapı Kormalığı!!!

Aynen Arkadaşlar Telefonda fiyatı öğrendiğimde bende aynı sizler gibi tepki gösterdim...

bu kapı korumalığı nasıl bir şey bir resim paylaşma şansınız var mı merak ettim..

çok para istemelerinin sebebi herzamanki gibi tekel olması dostlar dışarda leonun hiçbir aksesuarı bulunmuyor malesef adamlarda istediği fiyatı istiyor

çok para istemelerinin sebebi herzamanki gibi tekel olması dostlar dışarda leonun hiçbir aksesuarı bulunmuyor malesef adamlarda istediği fiyatı istiyor

Aynen öle adam gibi bi firma girse şu işe yapsa leonlara tekelden satar böyle ürünleri varsa yoksa krom abudik gubidik şeyler yapıp satmaya çalışsınlar dursunlar.....

Kapı eşiklerine kapı koruması şeklinde folyo çektirip, üzerine de baskıcı da Leon logosu bastırıp yapıştırabilirsiniz.
Sanıyorum ki 50TL'yi geçmez 4 tanesinin fiyatı. Basit ve ucuz bir çözüm :)

Arkadaşlar Leon yazılı bu kapı korumalığını Adanada nerede bulabilirim ve fiyatı ne kadardır? Bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum...

Aşağı resimdeki gibi bir parça işinii görür mü?

fotoraf0616.jpg

Geri
Üst Alt