Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon kumanda ile kapı açma sorunu

bilalapari

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2010 model seat leon umun bu sabah kapı açma sorunu yaşadım kapılar kumanda ile açılmıyor manuel olarak açmak zorunda kalıyorum ama kilitlemede hiç bir sıkıntı yok kumanda ile kilitleyebiliyorum bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz.

Geçmiş olsun. Anahtardaki buton ile ilgili olabilir mi?

Anahtardaki kilit butununda temassızlık vardır... kendiniz bile açabilirsiniz... bi kontrol edin...

Arkadaşlar 2010 model seat leon umun bu sabah kapı açma sorunu yaşadım kapılar kumanda ile açılmıyor manuel olarak açmak zorunda kalıyorum ama kilitlemede hiç bir sıkıntı yok kumanda ile kilitleyebiliyorum bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz.
bilal..kendini üyelerimiz kısmından tanıtmadan gelmişsin ,alırım anahtarı elinden :)

Geri
Üst Alt