Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat leon kulluk ariyorum arkadaslar

Konu, 'Arıyorum' kısmında Punisherkp tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    benimkinin kapagi kirildi sigara kullanmayan bir arakadas warsa isine yaramiyorsa ucreti karsiliginda bana satarsa sevinirim

2. Z

Z SCW Üyesi

663
    2
    18
    bende var sana stabilirim anlaşırsak tabi ..para peşin :p

3. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    abi seninkini almam :) bi sen bir ben kullaniyoruzdur o kullugu 2 tiryaki olarak kiyamam seninkini almaya :)

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    cenk çok pahalı bişi değil servisten al istersen :)

5. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    yunus emre soyledim de ellerinde yok bir dahada ne zaman yolum duser 8 binde arac 15 binde anca yolum duser :) ben deli gibi sigara icen biriyim kulluksuzde olmuyo dedim en hizli buradan bulurum

6. leonturco

leonturco SCW Üyesi

273
    1
    18
    Cenk benim eski işyeri Yaris'in küllüğünü üretiyordu. Ayrılmadan önce bir arkadaş için 2 adet almıştım. Birini verdim biri duruyor. Bizim küllüğün yuvasına tam oturuyor. Sadece 1-2 cm yukarıda kalıyor. İstersen sana gönderebilirim.

7. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    murat abi simdi scw blackberry gurubuna yazdim gokhan arkadasimiz da kullanmiyormus ewde duruyordu dedi bulursa ondan alicam eger bulamassa o da olur abi isim gorulsun yeter buradan haber weririm ilgine alakana cok tesekkurler abicim :)

8. leonturco

leonturco SCW Üyesi

273
    1
    18
    Rica ederim.

9. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    ne dandik şeymiş be.. bende yıkarken kırdım tazyikli sudan kırıldı hemde :) japonla yapıştırdım :)

10. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    serviste ne kadar oldğunu bilen var mı ? bende 2 senedir kırık kırık idare ediyordum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş