Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Kötü Koku / Yardım

Aynisi benimde basima geldi gecen hafta arac henuz 6binde gaza biraz fazla yuklenip zorladim iceriye kokuyla birlikte duman çıktığını gördüm hemen araci kapatip kaputu açtım ufak bir duman cikmaya devam ediyordu yoldan gecen bir leonu durdurup sordum bakti araca balatalardan geldigini soyledi. Ilk haftadan araci yaktim sandim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende gecen hafta 1.2tsi manuel 6 vitrs aldim 170km de suan pek kullanamamiyorum vakit olmadigi için bugün kısa mesafe kullandım sonra boşta biraz kaza bastim 3000 devir e kadar çıkardım zorlamadım sonra bi koku ama balatadan değil motordan geliyordu kaputu kaldırıp baktım bisey yok ama yanık kilot kokusu burnumu sizlatiyordu

Aklıma takıldı ya boşta bastım hani düz yer bide balata yiyecek yer değilki geri park ederken zorladım diyim bişey yoktur dimi :S
Ayni olay bana da olmustu sorun yok
Yokus yukari geri park ederken yarim debriyaj ile igrenc bi koku geldi.
Bir hafta arabada hem koku hem ses aradim bi sıkıntı olmadi. Ancak sıfır arac oldugu icin fena panik yaptim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk zamanlar oluyor sonra düzelir kazasız belasız günlerde kullanirsin inşallah

16cdf48

Arkadaşlar sıfır araclara boyle şeyler yapmayın ben burdan üzüldüm bende 2014 leon 1.6 tdi var arabami hiç uzmuyorum Allah kaza bela vermesin kimseye keyifli sürüşler

16NC975

Geri
Üst Alt