Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon kauçuk paspas

Bende Elif Tuningden aldığım 3D havuzlu paspasların fotoğraflarını paylaşayım
Yaklaşık 1,5 ay önce 95TL ye almıştım. Kırmızı ile işaretlediğim bölge koltuğun altındaki kısıma değiyor. Önce koltuğu kaldırıp paspası koyduktan sonra koltuğu geri indirerek yerleştirebiliyorsunuz..

dsc0017jk.jpg

dsc0018xh.jpg

dsc0019we.jpg

dsc0021pj.jpg

al haluk kardeş bi çeşit daha cıktı sana arkadaşın fotolar cok net begenırsen bundanda alabılırsın 95 tl eliftuningde

Yaklaşık 1,5 ay önce 95TL ye almıştım. Kırmızı ile işaretlediğim bölge koltuğun altındaki kısıma değiyor. Önce koltuğu kaldırıp paspası koyduktan sonra koltuğu geri indirerek yerleştirebiliyorsunuz..

dsc0017jk.jpg

dsc0018xh.jpg

dsc0019we.jpg

dsc0021pj.jpg

Tamam iste biraz evvel insignia ilanı ile aynı malzeme leon icin vardı benimde baktığım üründe buydu..tercih meselesi ama ben tavsiye etmem..

Tamam iste biraz evvel insignia ilanı ile aynı malzeme leon icin vardı benimde baktığım üründe buydu..tercih meselesi ama ben tavsiye etmem..

zaten kauçuk değil gibi öyle mi?

bi de ben şimdi mert abinin dediği gibi 1 numarayı alsam beğenir miyim acaba?

yani o senin paspasla aynı mı acaba abi?

dsc0017jk.jpg

dsc0018xh.jpg

dsc0019we.jpg

dsc0021pj.jpg

kauçuk mu bu?

Geri
Üst Alt