Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon kauçuk paspas

Çamurdan kurtulacaksın ben çok memnun kaldım kıs aylarında kesinlikle kullanılmalı..( tabi kullandığınız yer ve aracı sık kullanımınız çok etken)

Mertin Sipariş verdigi ilandakini bilemem uyarmi ama ben kendim kartalda bir tuning firmasında gördüm aracımda denedim beğendim aldım özel leon icin yapmışlar bire bir uydu..[MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION]

Ulvi altea içinde aynı ölçü oluyormu

Senin paspaslar bizimkilerden farklı degil diye biliyorum buluşmada deneriz abi benim orijinaller bagajda havuzu olanlar arac icinde ikisinide deneriz öyle karar verirsin ona göre tedarik ederiz..Hemde mali gormuş olursun kafandan soru işaretleri gider abi..

Mertin Sipariş verdigi ilandakini bilemem uyarmi ama ben kendim kartalda bir tuning firmasında gördüm aracımda denedim beğendim aldım özel leon icin yapmışlar bire bir uydu..@haluk_dongel

ulvi abi kenarlarda falan boşluk ya da taşma falan yok değil mi? pedalların olduğu kısım falan nasıl? fiyatı nedir? ona göre ben de alabilirim. cevap bekliyorum... hatta telefon alırsam iyi olur tabii mümkünse...

ulvi abi kenarlarda falan boşluk ya da taşma falan yok değil mi? pedalların olduğu kısım falan nasıl? fiyatı nedir? ona göre ben de alabilirim. cevap bekliyorum... hatta telefon alırsam iyi olur tabii mümkünse...

Haluk 34 sus 30 diyebir konu acmıştım orda fotoları var kardesim incele once... Leo'na özel yapıldığından cuk oturuyor boşluk yok ayak dayama yeri bile kapanıyor...gun icinde aracın icini fotolar tekrar buradan gösteririm...

ayrıca abi numaranı da yazarsan ben de ulaşabilirim sana, abi önemli, emin ol!!!

haluk kardeşim bende 1 aydır netten araştırıyorum 3d paspası günlük okula gidip geldiğim için cok çamur oluyor.cpersembe günü sipariş verdim daha ürün hazırlanıyor diyor.ürün cıkarsa hafta içi gelir zaten.pazartesi sahibindende aksoytuningden aldım elimizde var dediler ama ne hikmetse kalmamış sagdan soldan baktılar bulamadılar 3 gün geçtiği için iptal oldu sipariş bende hepsiburadadan verdim hem ürün teslimi yaparız beğenmezsek diye aslında almayı düşündüğüm ürün başkaydı piyasada yok bende artık kauçuk olanından aldım.ürün gelir gelmez fotolarını paylaşırım haluk kardeşim rahat ol.benim no senin özel mesajlarda vardı sanırım kardeşim.bu arada hastan vardı umarım iyi olmuştur.

Bende eliftuningden aldım kardesim...

Haluk 34 sus 30 diyebir konu acmıştım orda fotoları var kardesim incele once... Leo'na özel yapıldığından cuk oturuyor boşluk yok ayak dayama yeri bile kapanıyor...gun icinde aracın icini fotolar tekrar buradan gösteririm...

foto işi mükemmel olur, teşekkürler...

Geri
Üst Alt