seat leon kauçuk paspas | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

seat leon kauçuk paspas

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
Z tech Seat Leon 2006 sonrası 3D Havuzlu Ekolojik Araca Özel Paspas Takımı - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

arkadaşlar yukarıdaki linkte verilen ürünü bi inceleyip fikir beyan edebilir misiniz?
aracımdaki paspas kauçuk ama tam oturmuyor, orijinal olmadığı her halinden belli, bu ürün tam oturur mu sağlıklı ve kullanışlı olur mu, bir de fiyat konusunda nasıl vb. konularda yardımınız için teşekkürler...

Düzenleme:

arkadaşlar yukarıdaki linktekinden vazgeçtim, bir de şu linktekini inceler misiniz? 2009 leon aracıma uyar mı? fiyat nasıl? site güvenilir midir? alışveriş yapan oldu mu bu siteden daha önce? yardımlarınız için teşekkürler...

http://www.olgunoto.net/index.php?p...n=com_virtuemart&Itemid=55&vmcchk=1&Itemid=55

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
Z tech Seat Leon 2006 sonrası 3D Havuzlu Ekolojik Araca Özel Paspas Takımı - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

arkadaşlar yukarıdaki linkte verilen ürünü bi inceleyip fikir beyan edebilir misiniz?
aracımdaki paspas kauçuk ama tam oturmuyor, orijinal olmadığı her halinden belli, bu ürün tam oturur mu sağlıklı ve kullanışlı olur mu, bir de fiyat konusunda nasıl vb. konularda yardımınız için teşekkürler...
Kesimi birleşim hatları doğru tasma falan yapmaz .Havuzlu olmasıda guzel ama fiyatı cok pahalı kanımca eger forumda orjınal kaucuk paspas yerıne kumasını alan varsa birinden bi sekilde alabilirsiniz.Ben aracımı aldıgımda kendinden kaucuk paspas üzerindeydi.Bazıları kacucuk sevmedigi icin yada yaz gelince kumasınıda alabılıyor.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
O Papaslar bu araca Olmaz.. Büyük İhtimalle A3, yada Eski kasa için onlar zira şoför mahalindeki fotografa dikkatli bakılırsa Spor Gaz Pedalı Olmadıgını Görürsünüz.. Fakat Arkalar ve Sag taraf aynı gibi ama genede deneme şansınız yoksa almayın..:eek:key:

REİS38

Kayıtlı Üye
bende selçuğa katılıyorum gösterilen araç yeni değil anlaşılan denemeden alacaksanız almayın derim

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
O paraya değmeyecek bir ürün..

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
Kesimi birleşim hatları doğru tasma falan yapmaz .Havuzlu olmasıda guzel ama fiyatı cok pahalı kanımca eger forumda orjınal kaucuk paspas yerıne kumasını alan varsa birinden bi sekilde alabilirsiniz.Ben aracımı aldıgımda kendinden kaucuk paspas üzerindeydi.Bazıları kacucuk sevmedigi icin yada yaz gelince kumasınıda alabılıyor.
peki acaba var mı forumda böyle kauçuk paspasını satan bir arkadaşımız? bilginiz var mı arkadaşlar...

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
peki forumda kauçuk paspasını satan arkadaşımız var mı acaba? bilgisi olan arkaadaşlar?

Duvi

Kayıtlı Üye
Bu paspaslar leondan onceki aracim a3un paspaslari ile aynı..Plastik olanları söküp halı paspas almıştım a3 e plastikler duruyordu leona uyarmi diye baktım olmuyorlar..

haluk_dongel

Kayıtlı Üye

ürün indirimde günceli!!!

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
Gereksiz pahalı halı paspas yaptır daha iyi bence plastik hem halı gibi güzel durmuyor hemde ikide bir pislenip kötü gözüküyor kendi fikrim:eek:key:

Üst Alt