Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon kapi esigi sudan ucuz mutlaka alin :)

Punisherkp

Kayıtlı Üye
servisteki 350 300 tl arasi fiyatlari duyunca sahibindende bu urunu buldum sitemizden takan arkadaslar vardi zaten montaji da kendim cift tarafli bant ile yaptim ilerde sokmesi kolay olsun diye buyrun resimler

urun fiyati 45 tl montaj icinde 10 tl ye guzel guclu bir cift tarafli 55 tl ye manzara bu :D

Uploaded with ImageShack.us

montaj icin soyle yapistirdim bantlari takarken birde yapisicak yuzey cilali oldugundan orayida iyi kuru bir bez ile baya sildim yapistirmadan .

almak isteyenler icin sahibinden com linkini veriyorum hizlica kargoluyolar

SEAT LEON 2006 ÜZERİ KROM KAPI EŞİĞİ 4 PRÇ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 22117405

güle güle kullan Cenk yakışmış MaaşallahBu akşam hemen veriyorum siparişi.Sen nasıl bir bant kullandın ?Önceden de yazmıştın bu bandı kullandığını bende hıc maceraya gırmeyeyım aynı banttan kullanayım. Paspasa takıldım birde.Orjinal galiba servis malımı o halı paspasların?

güle güle kullan Cenk yakışmış MaaşallahBu akşam hemen veriyorum siparişi.Sen nasıl bir bant kullandın ?Önceden de yazmıştın bu bandı kullandığını bende hıc maceraya gırmeyeyım aynı banttan kullanayım. Paspasa takıldım birde.Orjinal galiba servis malımı o halı paspasların?

evet orjinal seat sport logolu siyah velur paspasi :) o paspaslar araca aldigim ilk seydir icinde gelen makyajli leonun paspaslari cok kotu geldi bana boyle inek gibi bir desen vardi uzerinde :) ver kardesim bu kapi esikleri gayet guzel bant cok onemli dedigin gibi ben bir tane yedek olsun diye aldim ilk onla denedim dun tutmadi markasi da yazmiyo uzerinde simdi bakiyorum ama hatirladigim kutusunda 120 kg yaziyordu bantin cevresi kirmizi icindeki yapiskan yeri beyaz tek hatirladiklarim bunlar onun ile yapistirdim tuttu, silikon ile takviyele dedi adam ama sen yapma bence sokunce o silikon cikmaz ordan bir daha

hemen bende sipariş verdim serviste montajını yaparlarmı ?

güle güle kullanın tek kapılı ibizaları adamdan saymıyolar maalesef :(

bendede var bundn bursada fabrıkasından aldım sokulme yok fakat cok kolay cızılıor

Geri
Üst Alt