Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon kapi esigi sudan ucuz mutlaka alin :)

Hayırlı olsun bende düşündüm bi ara bizim buradan 35 liraya bulmuştum ama beyaza gitmez diye almadım :D bununda fiyatı gayet makul ama ne bileyim aracım siyah olsaydı yakışırdı diye düşünüyorum.Güle güle kullan kardeşim.

tesekkurler nusret bunun aracin rengi ile ilgisi yok ki icerisi hepimizin siyah :) siyah ile bunun uyumu iyi ama gorsellikten ziyade koruma islevi icin aldim koruma :)

çabuk çiziliyorsa güzelleştirelim derken çirkinleşmesin yahu, tereddütte kaldım.

ben de alacaktim orjnalindan, yan cizip bundan mi alsam :D

merve soyle soyliyim uzerine basmak icin 300 350 bence cok para inan bi seat sport pas pas var arabamda uzerine basmak icin ona bile aciyorum :) al bundan kafan rahat olsun her sene bunan bir tane alsan arabayi satana kadar yep yeni kapi esiklerin olur :D

Geri
Üst Alt