Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon jant boyutu hakkında yardım

ysmnbrs

Kayıtlı Üye
tüm arkadaşlara selamlar.. sormak istediğim soru yeni leon fabrika çıkış jantları 16 '' olarak gelmekte.. boyutuda 16'' 205/55/R16 ..Fakat yine opsiyonel olarak isteğe bağlı fabrikadan 17'' (17''225/45/R17) jant taktırmak istersek ne gibi dezavantajlar yaşarız. yakıt - süspansiyon vs. Paylaş

barış bey,üyelerimiz kısmında sizi tanımak isteriz..
17 jant istemeniz halinde bir kaç ay bekleme olacaktır.Bence aracınızı alın dışardan beğendiğin jant ı taktırısın ve aracın üzerindekileri buradan veye başka kanallardan satarsın.
konforundan ödün vericeksin bu kesin fakat yakıt birşey farketmiyecektir lastik ebedından dolayo boyları aynı kalacak lastik yanakları incelicektir.

barış bey,üyelerimiz kısmında sizi tanımak isteriz..
17 jant istemeniz halinde bir kaç ay bekleme olacaktır.Bence aracınızı alın dışardan beğendiğin jant ı taktırısın ve aracın üzerindekileri buradan veye başka kanallardan satarsın.
konforundan ödün vericeksin bu kesin fakat yakıt birşey farketmiyecektir lastik ebedından dolayo boyları aynı kalacak lastik yanakları incelicektir.

+1

Arkadaş ben 16" aldım çünki 17" jant seçeneğini beğenmedim ve dışarıdan kendi zevkime göre jant aldım. Birde arada 1000tl gibi fark var. Seçim tamamen size kalmış bir durumdur. 17" alıp orjinal jant takmış olursunuz yoksa replica jant kullanırsınız dışarıdan temin ederseniz.

bence kendiniz dışardan 17 lik bulun. çok güzel jantlar mevcut.

17 olunca arac yol bozuksa falan cok hissettirir falan diyorlar 16 mi 17 mi tavsiye edersiniz ??

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla ben 18 inc aldım yakıtı cok arttı. yakıtı dusunmezsen 18 al dığer turlu para harcama bence

valla ben 18 inc aldım yakıtı cok arttı. yakıtı dusunmezsen 18 al dığer turlu para harcama bence

17lik düşünüyorum daha şık oluyor aslında satış temsilciside araba ile alırsanz 1000 tl ama snra tek tek almaya kalkarsanz tanesi 800 tl diyor bana da mantıklı geldi aracı alırken 1000 fazladan vermek. Tabi dışardan gidip alsak şık jant takım (4 tane) kaç tl hiç bilmiyorum .

Bence orjinal 17 aldıktan max 2 sene sonra başlıcak jant göze batmaya. Bu sefer değiştiriyim isticeksiniz. 16 alıp dışardan 17 jant almak daha mantıklı. He çok değişiklik yapmam diyorsanız almışken 17 alın o zaman öyle kalsın. Konforda yakıtda çok kaybınız olucağını sanmıyorum.

Geri
Üst Alt