Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon icin cesitli satiliklar (takas olabilir )

Punisherkp

Kayıtlı Üye
bbs ch ve kumho 225 40 18 lastikler (asimetrik su kanalli modeldir v desen degildir ) 1500 tl

17 inch leon agra jant lastik ile takas dusunurum

Uploaded with ImageShack.us

seat leon makyajli kasa jant lastik sifirdir arac alinir alinmaz 18 taktim resim koymuyorum uygun sicaklik ve saklama kosullarinda garajda durmaktadir brigstone lastikleri vardir 4 mevsim 900 tl istiyorum bunada

ve 5mm eibach sportline kirmizi yaylar bunlarada 350 tl istiyorum

birde lastiklerin km sini yazıver tam olsun hayırlı satışlar cenk

orjinal jant takimim 5 bin km ya yapmis ya yapmis yada yapmamistir ondan sifir gibidir ; kumholarin dis derinligi 6.5 mm dir 15 bin km yada 16 bin km yapilmistir aracim 27 binde zaten fakat 3 tane jant lastik degisti :) ondan karisio aklim ama yeni olcturdum kumholari 6.5 mm de daha yolu uzun yani

Hayirdir Cenk degisiklik var galiba..hayirli satislar abicim..

yok abi orjinale donduruyorum aracimi askerlik fln olabilir ufukta :) ondan evdekiler ben yokken ugrasmasin

O zaman insallah agra bulursun..en azindan 17 inch..gozunu doldurur biraz..

O zaman insallah agra bulursun..en azindan 17 inch..gozunu doldurur biraz..
aynen abi su an kalem gibi duruyor arabam cok hosuma gidiyor goruntusu 16 ya hayatta geri donmem :) onlari da koydum satisa zaten simdi diceksin niye satiorsun donunce geri takarsin bunlari ama iste abi garajda sakla sakla bozulur lastikler donunce kismetse bir daha alicam zaten ayni setten :)

Her zaman demisimdir 18 inch.te bbs ch ve leon muhtesem ikili..bir jant bir arabaya bu kadar mi yakisir..alana hayirli olsun simdiden:)

Her zaman demisimdir 18 inch.te bbs ch ve leon muhtesem ikili..bir jant bir arabaya bu kadar mi yakisir..alana hayirli olsun simdiden:)

aynen oyle abi hastayim bu janta ama iste belli bir sure ayri kalicaz :) hastaligim ile sonra yine donus yapicam bu modele kismet ise

Geri
Üst Alt