Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon icin cesitli satiliklar (takas olabilir )

Ya kimse darılmasın gücenmesinde leona yakışmayan tek jant bu arabalara çamur toz kir bile bi ayrı yakışıyo. Bbs ler süper jant ama en yakışmadığı araba leondur heralde, en azından benim fikrim o

Bu arada aracın fotolardaki halinde 3.5luk seat sport mu yoksa eibach mı var imzandaki 5lik gibi duruyor ama diğerleri pek 5lik gibi gelmedi.

5 lik eibach sportline seat sport eski yaylarimda dusurmedi boyle ondan degistirdim

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
Ya kimse darılmasın gücenmesinde leona yakışmayan tek jant bu arabalara çamur toz kir bile bi ayrı yakışıyo. Bbs ler süper jant ama en yakışmadığı araba leondur heralde, en azından benim fikrim o
zevkler renkler tabiki ama gidip bbs rs takmadik :) bencede bunlar en cok yakisan jant leona yani en azindan bir tarzi var gidipte audi replikasi wv replikasi takmaktan sa kendine has bir tarzi olan bbs i takarim daha iyi diye dusundum

Kisisel fikrini baska bir konu altinda beyan etseydin daha şık olurdu birader...sonucta burasi o begenmedigin jantin satildigi bir konu:cool:

Kisisel fikrini baska bir konu altinda beyan etseydin daha şık olurdu birader...sonucta burasi o begenmedigin jantin satildigi bir konu:cool:

:) aynen oyle erkan abi de yapilcak birsey yok sonucta ben burada goz boyama ile urunumu elden cikartmiyorum neyse o satilmaz isede sorun degil satmak icin almadim ben bunlari zaten satilmazsa alirim evde masa yaparim :) 2 cam kestirirm uzerine

bbs lerde guzellik yaparim dusunen varsa aciliyet kazandi guncel

Geri
Üst Alt