Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon geldi bir sorum var ?

Merhaba aracınız hayırlı olsun ilk önce takıldığım konuya geleyim kafa nasıl kayıyor ben üzerinde gelen lastikleri hemen değiştirdim ve yüksek süratlerde viraja girdim mecburi olarak herkesin fren kullandığı yerde ben hiç frene dokunmadan şeritten çıkmadan dönüş yaptım ayrıca boya koruma olarak nano teknik(seramik) var araç yüzeyinde belirli bir tabaka birakiyor bunlar size güven vermezse de şeffaf kaput filmi var ama kaliteli olan üzerine pasta yapılan ve yıpranma yapmayan aracınızı komple kaplatın hiç derdiniz kalmaz

peki aracımı hangi şampuan ile yıkamalıyım sizce
kendinden cilalı şampuanlar var oto marketlerde..hepsi iidir önemli olan yıkayış tarzıdır.yakıt aldıktan sonra beleş yıkama diye girdiğimiz makına altına ya da su tutan elinde tabancayla bekleyen adamları yıkamaya alışmışız :) kurulamadan cıkıyoruz yola...aracın üstünde yıkandıktan sonra çamur pislik izi kaldığı müddetce güzel silemezsiniz silseniz boyaya zarar verirsiniz.onun için ilk ıslatma modunda iyi yıkamanız lazım...

Sonax konstantre şampuan turuncu renkli olan.

öncelikle hayırlı olsun.
aklıma bir şey takıldı, fabrika verisi 10.2 sn olan 0-100 aralığını siz nasıl oldu da 8 saniyede yaptınız merak ediyorum. 1.4 tsi act olsa tamamda 1.2 olunca kafama takıldı şahsen.
ben aracımı kendim yıkıyorum, meguiarsın tüm ürünlerini tavsiye ederim. bende sarı şampuan var. koruma ve cila işini de yine meguiarsın ürünleriyle yapıyorum. tabi benim yerim müsait. keşke sizin de öyle olsaydı. en kötü ihtimal tenha bir benzinlikte 1 liralık su jetini kullanarak önce pisliğini atar sonra kovayla ve süngerle güzelce temizler ardından yine 1 lira ile durularsınız. böyle daha iyi olur.
boya koruma profesyonel yerlerde yapılırsa kesinlikle para tuzağı olarak görmeyin. cidden arabanın boyasını koruyor ve showroom parlamasını her yıkamadan sonra görüyorsunuz.
tekrardan hayırlı olsun

Geri
Üst Alt