Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Full Link

Canapell

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle güzel bir hafta sonu dilerim.

Bugün aracımı geçtiğimiz hafta 1000 km'yi aşması ve servisteki arkadaşların tabi getirin bi bakalım arabada yağında, suyunda, frenlerde, disklerde vs vs bir sorun var mı dedikleri için servise götürdüm.

Orada bu malum medya ekranındaki full link muhabbeti var bilirsiniz, onların kodlarının gelmediğini henüz, gönderdiklerinde ise araçlara bu uygulamayı yaparak telefonumuzu bağladığımızda ekranı komple oraya aktarabileceğimizi söylediler. özellikle telefondan navigasyonu benim gibi sıklıkla kullananlar varsa güzel bir uygulama olacak. Kesin bir tarih söylemediler fakat bu sene bitmeden gelmesini beklediklerini söylediler.

Bu konudan haberi olmayan arkadaşlar için belirteyim dedim.

Bu full link muhabbetini özel olarak takipteyim kodlar gelip de haber verdiklerinde size de direk buraya da belirteceğim.

İyi akşamlar tekrardan.

Merhaba
Evet benim de bu konu da yardıma ihtiyacım var cep ten navi kullanmak hayli zor oluyor bana da bilgi ulaştırırsanız sevinirim.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle güzel bir hafta sonu dilerim.

Bugün aracımı geçtiğimiz hafta 1000 km'yi aşması ve servisteki arkadaşların tabi getirin bi bakalım arabada yağında, suyunda, frenlerde, disklerde vs vs bir sorun var mı dedikleri için servise götürdüm.

Orada bu malum medya ekranındaki full link muhabbeti var bilirsiniz, onların kodlarının gelmediğini henüz, gönderdiklerinde ise araçlara bu uygulamayı yaparak telefonumuzu bağladığımızda ekranı komple oraya aktarabileceğimizi söylediler. özellikle telefondan navigasyonu benim gibi sıklıkla kullananlar varsa güzel bir uygulama olacak. Kesin bir tarih söylemediler fakat bu sene bitmeden gelmesini beklediklerini söylediler.

Bu konudan haberi olmayan arkadaşlar için belirteyim dedim.

Bu full link muhabbetini özel olarak takipteyim kodlar gelip de haber verdiklerinde size de direk buraya da belirteceğim.

İyi akşamlar tekrardan.
hangi servis bu bilgiyi verdi ben de araştırayım.

hangi servis bu bilgiyi verdi ben de araştırayım.

selam, dediğim gibi henüz kodlar gelmedi bize dediler ama geldiğinde zaten haber vereceklerini söylediler. sanırım bu servis aksiyonlarından duyuracaklar resmi siteden.

servis ise avek seat.

geldiği zaman bu güncelleme çok muazzam olacak abuk subuk navigasyonlara para vermektense her şartta google'a daha çok güvenirim zira yazılımcı olmak bunu gerektirir :D

Merhaba
Bu sistem mirror link fabia skoda style pakette kullanıldı zannedersem bundan bahsediyorsunuz. Eğer bunu gerçekleştirirlerse şahane olur .

Mirrorlink seat leon'a geldi ama yazılım güncellemesiyle gelecek bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü ingilterede şu şekilde satılıyor araçlar

5"
5.8"
5.8" navi
(galiba) 6" navi plus

6" lik dediğim model

apple carplay
android auto ve
mirrorlink

bağlantı çeşitlerini desteklemekte ama donanımı farklı diğer medya sistemlerinden

buradan izleyebilirsiniz.

Şu anda galiba x-perience modellerinde ve st lerde var, diğer kasalara da gelir bir ara :)

ben bilemem 5f lere geleceği yabancı sitelerde de konuşulmakta ve servisteki arkadaş da yalan söylemez diye düşünüyorum baya samimi bir diyaloğumuz var kendisi ile.

tabi burada şöyle bir durum olabilir.

misal bende 5.8" lik ses sistemli bir medya sistemi var. standart 5"lik araçlarda var. birine gelip birine de gelmeyebilir.

ama bana geleceği geldiğinde de yapılacağı söylendi kod güncellemesi ile.

bekliyoruz bakalım. :)

Takipteyim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar öyle gezinirken sahibinden de bir ilan dikkatimi çekti fakat 5.8inç ekranlar için sanırım ben resimden öyle anladım diyeyim adamlar adaptör ile telefon veya tablet üzerinden görüntüyü araç ekranına gönderiyorlar böylece oradan da telefonu kontrol edilebilir sanıyorum
216299972 ilan numarası bu

Not:satıcıyla yakından uzaktan hiçbir ilgim yoktur sadece dikkatimi çekmiş bir üründür.

kurye ile elden teslime verildi

Merhaba arkadaşlar öyle gezinirken sahibinden de bir ilan dikkatimi çekti fakat 5.8inç ekranlar için sanırım ben resimden öyle anladım diyeyim adamlar adaptör ile telefon veya tablet üzerinden görüntüyü araç ekranına gönderiyorlar böylece oradan da telefonu kontrol edilebilir sanıyorum
216299972 ilan numarası bu

Not:satıcıyla yakından uzaktan hiçbir ilgim yoktur sadece dikkatimi çekmiş bir üründür.

kurye ile elden teslime verildi

abi bunu bende gördüm geçen, ama 200 lira vermem beklerim her türlü nasılsa bunun kodları gelince direk usb'yi bağlayınca çalışacak nasılsa, para da vermem servise yaptırırım babalar gibi. tertemiz. 200 lira vermem bir kabloya. :D

Geri
Üst Alt