Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Full Link

Full link konusunu bugün servisle konuştum 1.000 TL karşılığında aktive ederiz diyorlar. İlgilenen arkadaşların dikkatine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Full link konusunu bugün servisle konuştum 1.000 TL karşılığında aktive ederiz diyorlar. İlgilenen arkadaşların dikkatine

Bu ne ya! Sürekli zam geliyor sanırım Fullink aktivasyonuna. Peugeot Partner' de bile fullink bağlantısı var ve ücretsiz sunuluyor. Şaka gibi. 1000 tl ye değecek özellik de değil bence. Şu işi daha uyguna yapan birileri çıksa da servisin tekelinden kurtulsak !

Bu ne ya! Sürekli zam geliyor sanırım Fullink aktivasyonuna. Peugeot Partner' de bile fullink bağlantısı var ve ücretsiz sunuluyor. Şaka gibi. 1000 tl ye değecek özellik de değil bence. Şu işi daha uyguna yapan birileri çıksa da servisin tekelinden kurtulsak !
oldum olası öyle zaten 600-1000 lira arası fiyat veriyorlar genelde, 250-300 liraya aktif edenler var diye duyuyorum ama rastlamadım daha, hesaplı yapabilen görürsem haber veririm...

İspanyada tanıdığı olan birisi oradaki servis e buradan bağlayıp kopyalama yapılmış 50$ falan diyorlardı konuyu ilk çıktığında okumuştum bulursam detaylı paylaşırım

selam arkadaşlar 2013 fr 5 inc ekranlı aracıma ne yapabilirim full link olayı var mı veya değiştirebiliyor muyum 5.8 le flan şimdiden teşekkürler

selam arkadaşlar 2013 fr 5 inc ekranlı aracıma ne yapabilirim full link olayı var mı veya değiştirebiliyor muyum 5.8 le flan şimdiden teşekkürler
Fullink 6.5 incte var ama maalesef ona da 1000 tl istiyorlar benden 750 istediler.5.8 yada 6.5 istiyorsan serviste çok para 5 bin civarı isterler h.burada da nevcox mu öyle bir marka var navigasyon ve herşey var 2.250 tl olması lazım geri forsu kamera da var ben olsam öyle birşey yaptirirm tv de olması lazim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.8 ile 5 inç arasında görsellik haricinde fark yok. 6.5 inc te Fullink olayı var ki o da bana göre çok da elzem değil.

necvox navimex servisten arkadaş bunları önerdi ama tam özelliklerini bilmiyorlar...youtubede videoları var izledim güzel yapmışlar ama güvenemiyorum mesela sürüş modlarından bahsetmemişler.. aradım satıcıları var diyorlar ama güven vermiyor. video at diyorum youtube bir sürü videolarımız var diyorlar halbuki hiçbirinde sürüş modlarını çalıştırırken videoya denk gelmedim. kısacası arkadaşlar bayağı kararsızlık yaşıyorum yeni leonu alacak maddi durum yok en azından arabama birşeyler yapayım diyorum teknolojik anlamda ama servisin hiç katkısı desteği yok..

Geri
Üst Alt