Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon full led.

Ziya

Kayıtlı Üye
Başlıktan da anlaşılacağı üzere aracımdaki sarı ampüllerden kurtuldum. Araç bu şekilde daha az elektrik tüketimi yapıyor ve ayrıca görsel olarak ta mükemmel bir görünüme kavuşmuş oldu. Yapılan işlemlerin daha iyi anlaşılması için kategori şeklinde resimledim. Aşağıdaki linkten resimlere bakabilirsiniz.

Bir sonraki projemizde görüşmek üzere :)

https://www.dropbox.com/sh/30sob60mvprfm8g/JAAq1aGBf7

Hemşo gerçekten güzel olmuş... Bu ledleri nasıl yaptın nasıl temin ettin.. Benim de ihtiyacım var bunlara..

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Hemşo gerçekten güzel olmuş... Bu ledleri nasıl yaptın nasıl temin ettin.. Benim de ihtiyacım var bunlara..

Herhangi bir yerden temin etmiyorum. İmalatını kendim yapıyorum. Yani bunca uğraş tamamen hesap kitap ve tecrübe sonucudur kardeşim.

İhtiyacı olan arkadaşları belirleyelim; yönetime de uyarsa toplu bir çözüm üretebiliriz.

Herhangi bir yerden temin etmiyorum. İmalatını kendim yapıyorum. Yani bunca uğraş tamamen hesap kitap ve tecrübe sonucudur kardeşim.

İhtiyacı olan arkadaşları belirleyelim; yönetime de uyarsa toplu bir çözüm üretebiliriz.
İyi olur.... Bendekiler artık yan çizmeye başladı. Yanmakla yanmamak arasında kararsız kaldılar... Canımı sıkıyor baya...

Plakada arıza isigi yakmayan marka nedir nerden bulabilriz

Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Ortak bir yol bulunup isteyen arkadaşlara temin edile bilir sanırım.

• Beğen
emeğine sağlık abi 10 numara olmuş ;)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu pazar sanirim full ledlerle ugrastin abi :)

• Beğen
Elinize sağlık çok güzel olmuş.Bende bir ara düşünüyordum ama bi abim vw sciroccosuna yapmış beyaz iç aydınlatma gece kapılar açılınca içerde tavşan gibi oluyoruz bembeyaz oluyor çok göz yoruyor bence.

Elinize sağlık çok güzel olmuş.Bende bir ara düşünüyordum ama bi abim vw sciroccosuna yapmış beyaz iç aydınlatma gece kapılar açılınca içerde tavşan gibi oluyoruz bembeyaz oluyor çok göz yoruyor bence.

Sonuçta ledler öyle direkt olarak sürülecek malzemeler değildir. Hepsinin belli voltaj, amper, ışık şiddeti, açısı vs. gibi teknik özellikleri vardır. Bu değerlere ve kullanılacak alana göre hesaplanmadan kullanılırsa içerdeki kişinin tavşan gibi görünmesi gayet doğal. :)

Dediğim gibi yapılan bu devrelerde nerde ne kadar ışık şiddeti gerekiyorsa, o bölge için en optimum değerlere göre hesap edilerek hazılanmıştır. Örneğin bir makyaj aynasında kullanılan ampül direkt olarak göz ile nerdeyse aynı açıda olacağı düşünülerek ışık gücü azaltılarak ledler sürülmüştür.

Geri
Üst Alt