Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon full led.

emeğine sağlık benim plakalık led lambalarda başta arıza ışığı yakıyordu, sonra ender elektronikte vagcomla led olarak ayarlandı artık ledlerde arıza ışığı yakmıyor.

plakalıktaki led bundan ışığı çokiyi tavsiye ederim.
Photon Canbus NO ERROR 36 mm 6 Ledli Tavan Ampülü 85d013 - Oto Aydınlatma Ürünleri

LED olarak ayarlama nerden yapılıyormuş? Ender elektronikten onuda öğrenebilme şansınız var mı?
Makyajsız kasalarda her aydınlatmanın arıza kontrolünü kapabiliyorduk sanırım ama bizim makyajlılarda central electricte öyle bir yer çıkmıyor. LED olarak seçilebilen ayak aydınlatma ve gündüz farı seçeneği vardı, plaka için LED seçme diye bir yer bilmiyorum ben, nerden nasıl yapıyorlar acaba..

LED olarak ayarlama nerden yapılıyormuş? Ender elektronikten onuda öğrenebilme şansınız var mı?
Makyajsız kasalarda her aydınlatmanın arıza kontrolünü kapabiliyorduk sanırım ama bizim makyajlılarda central electricte öyle bir yer çıkmıyor. LED olarak seçilebilen ayak aydınlatma ve gündüz farı seçeneği vardı, plaka için LED seçme diye bir yer bilmiyorum ben, nerden nasıl yapıyorlar acaba..

vala fırat, benim copa araçta rcd510 da ops göstermiyordu ne yaptıysak açılmadı vagcomla, ben pek anlamıyorumda arkadaş uğraşıyordu, sonra ender elektronike yolum düştü oraya ayarlattım ops oldu akabinde bu led ışık çalıştırmak için vagcomla ayarı varmı diye sorduğumda oda tamam dedi çok hızlı gelişti yanı bakamadım bile :) ama bir ayar var yani kesin led ışıklar arıza yakıyordu normalde ben söndürmek için araya dipsiz lamba takmıştım kullanıyorum şşimdi onu çıkardım mesela arıza vermiyor.

[MENTION=25594]Ziya[/MENTION] abi konu ile ilgili gönderdiğin özel mesajını cevapladım, biraz uzun oldu ama bende bir cevap bekliyorum hala...

Geri
Üst Alt