Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR yardım

y4sjn

Kayıtlı Üye
Merhaba abimlerim maddi sıkıntılardan dolayı 2 sene önce leonumu sattım ama şükür ki kısa bir zaman sonra yeni leonumla aranızda olacağım fakat sizlere birşey danışmak istiyorum. 2012 model FR leon alacağım ve 2. El taşıt kredisi çekeceğim ama alacağım arabada 4 bin lira kadar hasar kaydı mevcut kredi çekerken bu hasar kaydı yüzünden bir sıkıntı yaşar mıyım ? Bilgisi olan abilerim yardımcı olursa eğer memnun kalacağım. Hayırlı günler

Herhangi bir sorun yaşamazsın bnm arkadasım ağır hasar kanıtlıyı aldı taşıt kredisi ile senin 4 binliralık masraf hic birşey benim eski arabamı alan kişide taşıt kredisi cekti arabayı rehin alıyor banka bnm arabamında 15 milyar hasar kaydı vardı sorun cıkmaz şimdiden hayırlı uğurlu olsun Rabbim kaza bela göstermesin

Merhaba abimlerim maddi sıkıntılardan dolayı 2 sene önce leonumu sattım ama şükür ki kısa bir zaman sonra yeni leonumla aranızda olacağım fakat sizlere birşey danışmak istiyorum. 2012 model FR leon alacağım ve 2. El taşıt kredisi çekeceğim ama alacağım arabada 4 bin lira kadar hasar kaydı mevcut kredi çekerken bu hasar kaydı yüzünden bir sıkıntı yaşar mıyım ? Bilgisi olan abilerim yardımcı olursa eğer memnun kalacağım. Hayırlı günler
kesinlikle hayır. tramer kaydı ile aracın tek bir koşulda alakası olabilir. şöyle ki; aracınız pert,çekme belgeli, ağır hasarlı veya haciz-rehin durumunda değilse, banka ne aldığınızla kesinlikle ilgilenmez. gönül rahatlığıyla kredinizi çekebilirsiniz.saygılar
[doublepost=1457622355,1457622184][/doublepost]Edit: şöyle bir düzeltme yapayım, çekme belgeli araçlarda dosya sulh yoluyla kapanmış ve araç TÜV onayıyla yeniden trafiğe uygun raporu almışsa, ve EM'den plaka ruhsat işlemleri halledilebilir ise yine kredi çekilebilir. Ağır hasarlı durumunda ise dosyanın son durumuna göre hareket etmekte fayda var. Dosyanın kapandığından emin olmak gerekir.

Bende öyle düşünüyordum ama kesin bir bilgim yoktu çok yardımcı oldunuz çok çok teşekkür ederim. 2 yıl sonra Leona kavuşmak çok ayrı olacak. Valla Allah kimseyi ayırmasın :)

• Beğen
Reaksiyonlar: run7
Bende öyle düşünüyordum ama kesin bir bilgim yoktu çok yardımcı oldunuz çok çok teşekkür ederim. 2 yıl sonra Leona kavuşmak çok ayrı olacak. Valla Allah kimseyi ayırmasın :)
yardımcı olabildiysek ne mutlu

Kasko yaptırırsan onda biraz farkeder

Geri
Üst Alt