Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR Telefon Tanımlama sorunu.

trk_1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merahabalar. Bu gün iphone marka telefonumu bluetooth ile arabama tanımlamaya çalışırken cihaz bulanımıyor uyarısı alıyorum. Arabamı ikinci el aldığım için mevcut üç dört kullanıcı var onları nasıl silebilirim telefonumu nasıl tanıtabilirim?

Arkadaşlar merahabalar. Bu gün iphone marka telefonumu bluetooth ile arabama tanımlamaya çalışırken cihaz bulanımıyor uyarısı alıyorum. Arabamı ikinci el aldığım için mevcut üç dört kullanıcı var onları nasıl silebilirim telefonumu nasıl tanıtabilirim?
Dostum bulunan 3-4 Cihaz üzerine herhangibirine basılı tutup bekledinmi ordan silebiliyoruduk sanırım yarın bakıp yzarım suan araç uzakta bakamıyorum

Arkadaşlar konuyu hortlatmak istemem ama bende eski kayıtlı cihazları 2012 mk2 leondan silemiyorum.Direksiyondaki ok tuşuna basılı tutup sil diyince "cihaz tel olarak kullanılıyor silmek olanaksız " (tam hatırlamadım)gibi bi uyarı veriyo.Bide kaç telefon kaydediliyor bu arabalara ?

Arkadaşlar konuyu hortlatmak istemem ama bende eski kayıtlı cihazları 2012 mk2 leondan silemiyorum.Direksiyondaki ok tuşuna basılı tutup sil diyince "cihaz tel olarak kullanılıyor silmek olanaksız " (tam hatırlamadım)gibi bi uyarı veriyo.Bide kaç telefon kaydediliyor bu arabalara ?
ben şimdiye kadar 5 tane sorunsuz kaydettim ve sildim. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yanlız zaten cihazı sil seçeneği mevcut ok tuşuna basılı tutmaya gerek yok.

Evet sil seçeneği var ama anladığım kadarıyla silmek istediğin cihaz o anda bluetooh açık şekilde yanında olması lazım

Evet sil seçeneği var ama anladığım kadarıyla silmek istediğin cihaz o anda bluetooh açık şekilde yanında olması lazım
yok hocam ben aracı aldığım kişinin iki tane kayıtlı telefonu vardı onları silebildim. Telefonun o an bağlı olmasına gerek yok. o menüye ulaşabilmek içni her hangi bir telefonun bağlı olması yeterli. kayıtlı cihazları seçip silebilirsiniz böylece. Hatta yanlış hatırlamıyorsam hiç bir cihaz bağlı olmadan da silebiliyoruz. Biraz kurcalarsanız bulabilirsinz

Leon böyle tersliyo beni

Ekli dosyalar

• IMG_5773.JPG
    IMG_5773.JPG
    836 KB · Görüntüleme: 29
Player bölümü altından istediğiniz kayıtlı telefon ismini seçerek silebilirsiniz.

Geri
Üst Alt