Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon fr stage 2 performans debriyaj set

Sonunda kavuştun aracın en değerli güç kısmına
Biran önce takıp izlenimlerini merakla bekliyorum sonuç güzel olursa eğer memnun kalırsan irtibata geçerim

kurye ile elden teslime verildi

el yapımı debriyaj setinden hayr gelir mi acaba :) enteresan gercekten daha neler duycaz :D izlenimlerini bekliyoruz tecrube edinmek adına
El yapımı oldugunu kimden duydunuz yada bu tarz konularla ilgili nekadar bilginiz var bilmiyorum. Saxs markanın her arac için ürettigi performans baskı debriyaj seti vardır biz orjinal malzeme alıp sadece balatasını yarı bronz cadde performans yaptırdık bundaki sebebte şehir içi kullanımlarda debriyaj ın sert olmaması içindir yani parcalar el yapımı degildir tamamen orjinal saygılar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadslar teşekkür ederim sağolun kullanma ya basladıgımda teknik bilgileri sizinle paylasacagım ama. Emin olun aracınız yüklüyse buna her zaman ihtiyaç duyacaksınız aldıgınız gücü tekere ileten baskı balatadır.. Arac yüklemek sadece yazılımdan ibaret degildir

El yapımı oldugunu kimden duydunuz yada bu tarz konularla ilgili nekadar bilginiz var bilmiyorum. Saxs markanın her arac için ürettigi performans baskı debriyaj seti vardır biz orjinal malzeme alıp sadece balatasını yarı bronz cadde performans yaptırdık bundaki sebebte şehir içi kullanımlarda debriyaj ın sert olmaması içindir yani parcalar el yapımı degildir tamamen orjinal saygılar..

yoo kimseden bişi duymadım,hatta ilk defa duydum :) 3-5 siteden okuyarak nasıl bişi olduguna dair kafamda yer etmeye başladım.sponsorumuz megachipste bu işi yapıyormuş sitesinde anlatıyor.deneyimlerinizi aktarırsanız bende düşünürüm.seramikmiş balata uzun ömürlü aklıma yattı ............

Ankara sahin usta yapimi sanirim.. adamlar guzel balata cakiyor.. aracin km sini bilmiyyorum ama volanada baktir bosluk var mi.. cunku volana cok is dusecek.. 122 lik tsi da 180hp civari guc almistik bu sekilde..

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankara sahin usta yapimi sanirim.. adamlar guzel balata cakiyor.. aracin km sini bilmiyyorum ama volanada baktir bosluk var mi.. cunku volana cok is dusecek.. 122 lik tsi da 180hp civari guc almistik bu sekilde..

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Doğrudur ankarada şahin usta yaptı
Volantta elden gecirildi kontorlu yapıldı artık sadece aracın üzerine takılması kaldı..

Geri
Üst Alt