Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon fr mk2 alarm Sorunu (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

one man one engine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar son 1-2 haftadır arabanın alarmı durduk yere çalıyor.İniyorum bakıyorum bir sıkıntı yok.Eve çıkıyorum bir müddet sonra tekrar çalıyor.Normalde kumandadan kapatmaya iki kez ardı ardına basınca alarm kapanıyordu ama olmuyor.Alarm çalmaya devam ediyor, bir müddet sonra susuyor.Araç mahalle arasında olduğu için sesi yankı yapıyor ve komşuların rahatsız olmasını istemiyorum.Daha önce böyle olmuyordu.Ne yapabilirim sıkıntı oldu iyice?...Sigortayı mı söksem?

Arkadaşlar son 1-2 haftadır arabanın alarmı durduk yere çalıyor.İniyorum bakıyorum bir sıkıntı yok.Eve çıkıyorum bir müddet sonra tekrar çalıyor.Normalde kumandadan kapatmaya iki kez ardı ardına basınca alarm kapanıyordu ama olmuyor.Alarm çalmaya devam ediyor, bir müddet sonra susuyor.Araç mahalle arasında olduğu için sesi yankı yapıyor ve komşuların rahatsız olmasını istemiyorum.Daha önce böyle olmuyordu.Ne yapabilirim sıkıntı oldu iyice?...Sigortayı mı söksem?
gecici olarak tabıkı sigortayı sökün komşular rahatsız olmaması için...kısa devre vardır sensörlerde modulde bişi vardır..alarm modulune baktırın

gecici olarak tabıkı sigortayı sökün komşular rahatsız olmaması için...kısa devre vardır sensörlerde modulde bişi vardır..alarm modulune baktırın
Alarm modülü aracı neresinde biliyor musunuz?
[doublepost=1464009572,1463941432][/doublepost]Yarın inşallah servise gideceğim.Sonucu yazarım.mk2 fr da 17 nolu sigorta alarma aitmiş.Söküp sabaha kadar aracı susturacağım...

Alarm modülü aracı neresinde biliyor musunuz?
[doublepost=1464009572,1463941432][/doublepost]Yarın inşallah servise gideceğim.Sonucu yazarım.mk2 fr da 17 nolu sigorta alarma aitmiş.Söküp sabaha kadar aracı susturacağım...
modül nerde tam bilmiyorum şemaya bakmam lazım...oksitlenmiş olabilir temizletin devreleri...

Evet arkadaşlar sorun çözüldü. Akünün zayıflamasından kaynaklanmış.Akü test edildi yükleme yapıldı.Bir müddet sonra gücünü kaybettiği anlaşıldı.Zaten sıfır aldığımda üzerinde bulunan aküydü.Geçici süre başka bir akü takıldı.Şimdi alarm çalma sorunu kalmadı.Kısa zamanda yeni akü alacağım.Yardımlarınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt