Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon FR DSG LPG uygulaması

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında syam tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. syam

syam SCW Üyesi

60
    0
    6
    Merhaba arakdaslar gectigimiz gunlerde yeni aracımdan bahsetmiştim; bilmeyenler için ozet geceyim, eski uyelerden Can ın aracını satın aldım.Arac Leon FR dsg 2008 model 45000 km'de idi; Aldıgımız hafta itibariyle lpg calısmarına basladık, ve dun itibariyle sonuc aldık,(italyadan gelen montaj seması aracla uyumsuz cıktı; italyadaki teknik ekiple bilgisayar baglantısı kuruldu tabi bilgisayar baglantısını kabul edene kadar gelen 3 farkli sema aracla karsılastırıldı; bunlar 1 hafta kadar surdu tabi ilk kez uygulamanın azizligi diyelim) su an aracımda Landi renzo'nun tsi araclar için cıkarttıgı ozel kit var;soyle ozel diyebiliriz motor kodlarına gore montaj yapılıyor extradan programlama gibi bir uygulama yok. 1.4 tsi araca gecen yıl ilk uygulamayı bir arkadasa yaptırmıstık bu yılda 2.0tsi araca Turkiyedeki ilk uygulama benim aracım. İlerde montaj sonrası fotografları, tuketim degerlerini, sikayet ve memnuniyetlerimi sizlerle paylasıcam.

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    hadi hayırlı olsun siyami bakalım performans nasıletkilenecek

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    çok merak ediyorum performans nasıl olacak hayırlı olsun umarım sorun yaşanmaz.....

4. syam

syam SCW Üyesi

60
    0
    6
    Sabahtan itibaren suruyorum bi sıkıntı yok simdilik. Bakalım dyno bulursam lpg de ve benzinde ayrı ayrı olcum yaptıracam.

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    LPG'li FR..iyimiş.. :)

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    aynen :)

7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    araca yazık bu tarz araclara lpg uygulamasına karsıyım lpg takacaksanız bu tarz arac almayın

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Siyami çok iyiymiş, geçen yıl 1.4 TSI araca yaptıran arkadaşın memnuniyeti nasıl? Tüketim değerleri nasıl?

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hadi bakalım bekliyoruz sorun olmaz ise bizde tsı ye geçiş yapalım

10. suhad

suhad SCW Üyesi

290
    5
    18
    Merakla takipteyiz.