Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon (fr cupra) tampon yardım

acaba nerden buldunuz yardımcı olursanız sevinirim :) ben de makyajsız cupra tampon arıyordum birlikte alabiliriz :)

Geçen hafta Seat Ata Plaza da cupra ön tam fiyatı alayım dedim. Arkadaş baya bi hesaplama falan yaptı. 2200 tl boya dahil dedi:rolleyes:. Eyvallah dedim çıktım. Zaten egzos ucuna 450 tl dedikten sonra tampona bu fiyat sürpriz olmamalıydı..

selamlar...tamponum da kırık ve çizikler mevcut benım de...kaskodan degısım yaptırsak cupra için farkını vermek kosulu ile servıste takarlar mı acaba?? oej tampon üstüne ne kadar bir maliyet gerektırır ya da bilginiz dahilinde mı?:confused:

selamlar...tamponum da kırık ve çizikler mevcut benım de...kaskodan degısım yaptırsak cupra için farkını vermek kosulu ile servıste takarlar mı acaba?? oej tampon üstüne ne kadar bir maliyet gerektırır ya da bilginiz dahilinde mı?:confused:

merhabalar ilk önce kendinizi üyeler bölümüne tanıttırmısınız lütfen

Geri
Üst Alt