Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon (fr cupra) tampon yardım

Sizin araç makyajsız yalnız Yalçın Bey, bence siz bir servisten fiyat alıp öyle karar verin derim ben.

Sizin araç makyajsız yalnız Yalçın Bey, bence siz bir servisten fiyat alıp öyle karar verin derim ben.
teşekkür ederim. serbay arkadaşımız doğuş un nosunu vermisdi ordan sorduğumda 1600 tl demislerdi ona istinaden araştırma içine girdim ama sizin bildiğiniz bir şey varsa yardımcı olursanız sevinirim

ben 1 ay önce aldım cupra ön tampon boyasız fiyatı 850 liraydı toplam 1100 lıra olması lazım tam hatırlamıyorum fiyatı kaskodan aldığım için ama 900 lıra boyasız fazla demişler

teşekkür ederim. serbay arkadaşımız doğuş un nosunu vermisdi ordan sorduğumda 1600 tl demislerdi ona istinaden araştırma içine girdim ama sizin bildiğiniz bir şey varsa yardımcı olursanız sevinirim
Özellikle ucuz satan bir yer bilmiyorum. Doğuş haricinde herhangi bir Seat Servisinden fiyat alın içiniz rahat etsin diye dedim ben. 1600TL hala çok geliyor bana makyajsız cupra tamponu için.

Özellikle ucuz satan bir yer bilmiyorum. Doğuş haricinde herhangi bir Seat Servisinden fiyat alın içiniz rahat etsin diye dedim ben. 1600TL hala çok geliyor bana makyajsız cupra tamponu için.

çok teşekkür ederim bakınıyorum ama genelde 1000 civarı deniyor görür duyarsanız bir yer sevinirim

servisteki cupra tamponların suan kı guncel fıyatı nedır bılgısı olan varmı acaba? boyasız ne kadar fiyatı + boya ile ne kadara mal olur acaba?

valla dün sordum tapmpon ve ızgaraları tam 1000 TL dediler boya ve montaj dahil değil cupra jant sordum tanesi 750 TL :D

Fiyat iyi orijinal olması ve sıfır olması dolayısı ile.Servis fiyatına baktığımızda fiyat makul.

Geri
Üst Alt