Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon (fr cupra) tampon yardım

yalcingedik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar araştırmalarım sonucunda bir firmadan FR orjinal tampon buldum tamponun üzerinde orta büyük ızgara ve yan sis ızgaraları mevcut sadece logo ızgarası üzerinde olanı kullabilirsin denildi boyasız fiyatı 900 tl ne diyorsunuz güzel bir fiyatmı ?
örnekdir:
images

arkadaşım 900 azbi rakam deyıl ürüb sıfırmı ikinci elmi tabi birde en önemli olan fiber olmaması . ama yinede bana pahalı geldi ben doğuşdan boya dahil 1350 tl ye getirtmiştim .

arkadaşım 900 azbi rakam deyıl ürüb sıfırmı ikinci elmi tabi birde en önemli olan fiber olmaması . ama yinede bana pahalı geldi ben doğuşdan boya dahil 1350 tl ye getirtmiştim .

ürün sıfırdır plastik orjinal üründür boyasızdır. 1350 ızgaralarıylamı gelmisdi?

Serviste ızgaraları ve boyası ile beraber 1100TL civarı değil miydi?

fiyatlar şuanda 1.700 TL herşey dahil ( makyajlı kasa logo içinde makyajsız kasada 180 TL gibi düşün hesaplayın )

Geri
Üst Alt