Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR almak istiyorum yardım edebilirmisniz?

leon48

Kayıtlı Üye
Arkadaslar askerden yeni geldim gitmeden once 2008 stylance 1.6 leonum vardı sattım. Simdi leon fr almak istiyorum. Ben gitmeden 49.50bin tl'ydi fiyatı smdı goruyorumki 10.00tl zamlanmış. Arkadaslar bu fiyatlar geriler mi ? Beklemektede fayda var mı sizce piyasayı takip eden arkadaslarım yorumlarsa sevinirim. Cunku 2013'te bu fiyata alıp fr plus paketiyle 52.50 bin tl alınan ve km yapılan araçlar smdı 54-55 bin gibi fiyatlarla satılıyor. Satan arkadaslar hem kar hem de aracı bırsure kullanmıs oluyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Fr aksesuar olarak dolu bir araç ve yeni kasada fiatının düşeceğini hiç sanmam.mk2 fr lar bile hala uçuk fiatlarda.

mk2 al hocam bence..mk3 istiyorsan eğer biraz daha insaflı 2nci el fiyatlarına yönelmelisin

Ya FR hariç diğer leonlara ısınamadım. Sunroof arka fr tampon fr direksiyon.. falan çok hoşuma gidiyor. Fazla satılık 2. eli yok olanlarda çok pahalı :(

Dostum ben 2 hafta önce Seat leon FR 140 Hp lik versiyondan aldım araba full+full cam tavan dahil bütün donanımlar mevcut(kırmızı renk). 63 000 tl ye aldım aracı sigortasıdır kasko sudur derken 70 000 tl bandına yaklaştı. Arabanın underrated bir performansı var. spor modunda daha 3. viteste 161 gördüm düz yol 211 max sınır demişler ama çok rahat 220 230 a çıkabilceğini düşünüyorum. donanım olarak iyi bir araba yol tutuş fena değil yalnız bir sıkıntım var oda agresif sürüşlerde kabinin çok ısınması bunun haricinde bir sıkıntı görmedim. Bence fiyatını çok dert etme o fiyata değcek bir araba (golf highline tsi en ucuz 70 000 tl 122hp motor). Farlar filan çok güzel. Trafikte olsun dururken olsun kendine baktıran şekli gayet hoş bir araç

Teskkurler dostum yorumun için. Motorunun çok fazla atarlı oldgunu duymustum. Bu segmentteki baska bircok aracı rahatllıkla yer leon fr. Iste 50bin lira falan param var mecbur 2.ellere bakıorm. 53. gıbı bır paraya bulurum suan ki ortamda. Golf te dusunuodum ama leonda olan bırcok ozelık olmayacak. Insallah 2. elde 10tl falan zarar ettırmez. Cunku 3 sene bındıgım leonumu 1000lıra fazlaya sattım. Bunda da deger kaybetmesınden korkuorm ama risk herzmn olacak tabiki. Satıcılarda bırazda ınsaflı olsa keşke

Teskkurler dostum yorumun için. Motorunun çok fazla atarlı oldgunu duymustum. Bu segmentteki baska bircok aracı rahatllıkla yer leon fr. Iste 50bin lira falan param var mecbur 2.ellere bakıorm. 53. gıbı bır paraya bulurum suan ki ortamda. Golf te dusunuodum ama leonda olan bırcok ozelık olmayacak. Insallah 2. elde 10tl falan zarar ettırmez. Cunku 3 sene bındıgım leonumu 1000lıra fazlaya sattım. Bunda da deger kaybetmesınden korkuorm ama risk herzmn olacak tabiki. Satıcılarda bırazda ınsaflı olsa keşke

Öncelikle alacağın aracın şimdiden hayırlı olsun kardeşim... evet haklısın aşırı bir zam oldu araçlara... ama inan sonuna kadar hakediyor yeni Leon bu parayı... şu an Style donanımlı Leon 59400 tavsiye edilen fiyatı... liste fiyatı ise 62400... ben geçen sene mayısta 49500 olan aracı bayiden 48000 tl ye aldım... kasko vergi filan 50000 e yaklaştı... neyse bak ne güzel işte sen aracında 1000 lira kar yapmışsın... tercihin yine Leon dan yana olsun derim... Satıcıların insafı diye birşey yok kardeşim... herkes kendine göre yontuyor... satan da zarar etmek istemez herzaman alan da ucuz almak ister... şu an için yeni kasa FR ı ikinci elde kazasız bulamazsın... satılıkların hepsi illaki kazalıdır kardeşim... sen acele etme biraz daha para biriktir 0 al derim... tekrar hayırlısı...

Hocam selam, fiyatlar düşecek gibi gelmiyor bana. Devletin son müdahelelerinden sonra fiyatlar aşırı arttı. Sadece Seat'ta değil bütün markalarda bir artış oldu. 50 Bin lira civarında bir leon bulursan alabilirsin bence.
Araç keyifli gayet, led'ler falan dışarıdan süper. Tavsiye ederim bir FR kullanıcısı olarak :)

İnanırmsn dostum beyaz renk ledli sunrooflu yeni fr nin hayalindeydim askerdeyken her gece koğus yattan sonra , teli cepten cıkarır videolarını ızlerdım. Ama işte butce meselesi 50.000 tl var ama ustunu nasıl tamamlıycam bılmıorm. Bı tane sahıbınden de var kazalı tramerıne baktım 52.5 ıstıor onada yeltenmek ıstemıorm ılerde ıcımde bır kusku kalır dıe :( beklıycem baska carem yok heralde suan ıcın

İnanırmsn dostum beyaz renk ledli sunrooflu yeni fr nin hayalindeydim askerdeyken her gece koğus yattan sonra , teli cepten cıkarır videolarını ızlerdım. Ama işte butce meselesi 50.000 tl var ama ustunu nasıl tamamlıycam bılmıorm. Bı tane sahıbınden de var kazalı tramerıne baktım 52.5 ıstıor onada yeltenmek ıstemıorm ılerde ıcımde bır kusku kalır dıe :( beklıycem baska carem yok heralde suan ıcın

Benimkini satim hocam ama led far yok önlerde beyaz renk 12 binde fr :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt