Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR 2012 karşılaştığım sorunlar Hakkında...

Welcome mde serviste açmaları gerekirdi , ben aldığım gün açtırmıştım.
Emniyet kemeri kısmından 6 aydır daha hiç ses duymadım(çok dikkat ettiğim halde ):)
Bu arada unutmadan kullandığımız araba fiyat performans açısından piyasada daha iyisi yok buna emin olabilirsiniz. (Dün test ettiğim bazı araçlar vardı)

Welcome mde serviste açmaları gerekirdi , ben aldığım gün açtırmıştım.
Emniyet kemeri kısmından 6 aydır daha hiç ses duymadım(çok dikkat ettiğim halde ):)
Bu arada unutmadan kullandığımız araba fiyat performans açısından piyasada daha iyisi yok buna emin olabilirsiniz. (Dün test ettiğim bazı araçlar vardı)

Emniyet kemerlerinin 2 sinden de ses geliyor. Bide el freninin bulunduğu konsoldan geliyor. Artık dert etmemeye başladım bu birazda şans işi. 0 dsg 1.6 dizel leona baktım dün! Şoför kapısı benimkinden beter kapanıyordu. :) Fiyat performans ve özellik açısından FR'ın eline su dökemezler bu kesin. Dün bir arkadaşa anlattım özelliklerini süpermiş bu fiyata dedi. Görünümü çabası zaten.

Geri
Üst Alt