Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR 2012 karşılaştığım sorunlar Hakkında...

Arkadaşlar yardımlarınız için çok saolun biraz olsun aydınlattınız beni. Yakıt konusunu tekrar deniyorum inş çok farklı sonuçlar çıkmaz. Benim araca güvendiğim nokta şu. 450 km deyken ilk uzun yolculuğumda 7.4 lt'yi yukarı geçmedi hatta gelirken 6.8 lere kadar düştü. Tabi 3000 deviri rodaj bitene kadar geçmedim max 140 km gittim. Memlekette de 500 km yakın yol yaptım hiç bu kadar yakmamıştı. Şuan aracım 4600 km'de tekrar full depo bakalım nolacak. Çöllü'nün konuyu okudum videosu felan vardı baktım ama servis çare bulamazsa bende onun gibi yapacam sanırım.

Çok ses çıkarıyor bir müddet sonra diyenler var yan aynalar için. Bende arada kapatıyorum arada öyle kalıyor korkuma. Malum yeni aldık. Kapı ayarını da mutlaka gidince yaptıracam serviste. Arabaya ekstra birşeyler de yaptırmayı düşünüyorum en başta yazılım. Ne kadar mantıklı ona karar veremedim. Şuan için sadece forumu takip edip yapılabilecek en iyi eklentileri yaptırmayı düşünüyorum.

Aynalar ve far yükseklik Motorları Eskiyince yağsızlıktan ve kururluktan Vızır vızır çalışıyor dediğin gibi ama en az 3 sene geçmesi lazım bunun için şimdi ses yapmaması gerek en azından benimkinde yok.. Yazılım konusuna gelince Onurla birlikte bizde düşünüyoruz ama tamamen denenmiş ve güvenilir bir yazılım yapmak amacımız buna dönük parça adaptasyonları ile birlikte şu an için araştırıyoruz bakalım araçların daha 2 yıl garantisi var o süre zarfında maalesef yaklaşamıycaz yazılıma ama ondan sonra kesinlikle düşünüyoruz bizde eğer öncesinde yaptırırsan paylaşımlarını bekleriz :eek:key:

o senkron sorunu bended var hemde bir saniye degil 5,6 saniye ama kafama hiç takmıyorum kapansın yeter

Neyse ozman benim pek dert etmeme gerek yok zamanla modifiye düşünüyorum ama araba yeni olduğu için daha kıyma aşamasına gelmedim. ;) Yardımlarınız için tşkler.

Neyse ozman benim pek dert etmeme gerek yok zamanla modifiye düşünüyorum ama araba yeni olduğu için daha kıyma aşamasına gelmedim. ;) Yardımlarınız için tşkler.
modifiye için sen de herkes gibi garantinin bitmesini bekleyecen yani benim 8.ayda bitiyo ama ben nisan gibi başlayacam kısmet olursa

1.Senkron problemi yok..
2.Diğer kapılarla arasında kapanma sesi farkı olmamasına rağmen kapı fitili taktım o olay on Numara çözüldü..
Link Burda: http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/fr-atesi-quot-10-757-quot-19257/
3. Aldığımdan beridir seri kullanımda dahi 11 lt yi görmedim daha hatta şehir içi kullanımında kolay kolay 9 un üzerine çıkmıyor abanmazsam..

abı vıteslerı kac devırde atıyosun vıtes atarken yol bılgısayarına goremı atıyosun kendı bıldıgın kullanma sartlarına goremı ben cunku bır ara 9 gordum onun dısında hep 10 -10.5 cıvarı bırde sen arabayı calıstırdıgında ne kadar sure kullanıyosun acaba uzun surelı kullanımsa bu degerlerı bulmak mumkun gbı gorunuyor

abı vıteslerı kac devırde atıyosun vıtes atarken yol bılgısayarına goremı atıyosun kendı bıldıgın kullanma sartlarına goremı ben cunku bır ara 9 gordum onun dısında hep 10 -10.5 cıvarı bırde sen arabayı calıstırdıgında ne kadar sure kullanıyosun acaba uzun surelı kullanımsa bu degerlerı bulmak mumkun gbı gorunuyor
burak kardeşim selçuga akıl erdirmezsin ama ben yerine bildigim kadar cevaplayım
devir araları 2000 geçmez çünkü selçuk suanda rodaj süresini doduruyo

Geri
Üst Alt