Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR 2012 karşılaştığım sorunlar Hakkında...

demın sen soledıkten sonra bakayım dedım benım aractada aynı sol ayna bır sanıye kadar gec acılıp gec kapanıyor ha buna sorun mu dersen bence sorun degıl kapansın acılsın yeter :)

demın sen soledıkten sonra bakayım dedım benım aractada aynı sol ayna bır sanıye kadar gec acılıp gec kapanıyor ha buna sorun mu dersen bence sorun degıl kapansın acılsın yeter :)

Çok ses çıkarıyor bir müddet sonra diyenler var yan aynalar için. Bende arada kapatıyorum arada öyle kalıyor korkuma. Malum yeni aldık. Kapı ayarını da mutlaka gidince yaptıracam serviste. Arabaya ekstra birşeyler de yaptırmayı düşünüyorum en başta yazılım. Ne kadar mantıklı ona karar veremedim. Şuan için sadece forumu takip edip yapılabilecek en iyi eklentileri yaptırmayı düşünüyorum.

Çok ses çıkarıyor bir müddet sonra diyenler var yan aynalar için. Bende arada kapatıyorum arada öyle kalıyor korkuma. Malum yeni aldık. Kapı ayarını da mutlaka gidince yaptıracam serviste. Arabaya ekstra birşeyler de yaptırmayı düşünüyorum en başta yazılım. Ne kadar mantıklı ona karar veremedim. Şuan için sadece forumu takip edip yapılabilecek en iyi eklentileri yaptırmayı düşünüyorum.

dostum oyle bıseyı hıc duymadım sen garantı boyunca ıstedıgın gbı kullan bısey olursa garantılıyken olsun bıde sana ozel mesaj atıcaktım ama ozel mesaj atılmıyor ayarlarına bı bak ıstersen

150 km mi. :rolleyes: benzin hariç arabada dert edilecek şeyler değil diyorum.

Abi araç yeniyse git ayıplı mal diye ver değişsinler 628 km yapıyor bizim araç sık sık zorlamamıza rağmen. 150 Km yapan arabamı olur ya arabada ellerinde var hiç dert etmeyin şuan Türkiyede 350 ye yakın Leon bulunmakta geçen arabayı servise götürdüğümüzde bilgi aldık.

sevgili alp öncelikle kapılara @çöllü selçuk arkadaşımız fitil uygulaması yaptı kendi elleriyle bayaği farketti bauhause koçtaş praktiker gibi yerlerde var 5-10 tlyi geçmez istersen o konuyu bul incele tavsiyem yaptır yakıt olarak banada biraz fazla geldi biraz daha ölçüm yap ondan sonra karar verelim istersen her türlü şart etken olabilir iyi ve güzel günlerde kullan kazasız belasız

sevgili alp öncelikle kapılara @çöllü selçuk arkadaşımız fitil uygulaması yaptı kendi elleriyle bayaği farketti bauhause koçtaş praktiker gibi yerlerde var 5-10 tlyi geçmez istersen o konuyu bul incele tavsiyem yaptır yakıt olarak banada biraz fazla geldi biraz daha ölçüm yap ondan sonra karar verelim istersen her türlü şart etken olabilir iyi ve güzel günlerde kullan kazasız belasız

bauhaus dan 7 tl ye aldımda sesi pekte kesmiyor ya. gidicem iyisinden bulucam onu yapıştırıcam sesi fazla kesmiyo bendeki ince birşey.

Geri
Üst Alt