Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon farları

can1982

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben aslında scirocco siparişi vermiştim. şimdi tekrar leon düşünmeye başladım. çünkü sipariş ekimden önce gelmezmiş. ben de param cebimde kalsın diye hem de iyi bir araç olduğu için leon düşünmeye başladım tekrardan... 1-2 ay içinde kararımı netleştiricem. bu arada da aklımda olan soruları forumda sizlere sormak istiyorum... ekte leon'un farı var. benim, kırmızı ile işaretlediğm sinyal, sarı ile işaretlediğim kısa far, mavi ile işaretlediğim, park lambası sanırım. Merak ettiğim leonlarda uzun far yeri nerde. kısa ve uzun aynı ampuldemi??? elimde philips h7 uzun ve kısa ampulleriyle parklar için hata vermeyen ledlerden var, eski aracımdan çıkma bunlar leona olur mu? bilgilendirirseniz sevinirim...

can bey öncelikle duşunceniz hayırlı olsun inşallah.

sorunuzun cevabına gelincede

kırmızı ile işaretlemiş olduğunuz sinyal
sarı ile işaretlemiş oldunuz kısa farlar ( H7 )
mavi ile işaretlemiş olduğunuz uzun farlar + park ampuludur.

bende altea XL var 2010 yeni. bende mtec kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım. sislerimde,kısalarımda,parklarımda komple mtec takılı aşşa yukarıda 3 ay oldu hiç bir problem yaşamadım. philipste de sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama yinede parklar için orjınal mtec almanızı veya canbusu destekleyen ledlerden takmanızı tavsiye ederim.

can bey öncelikle duşunceniz hayırlı olsun inşallah.

sorunuzun cevabına gelincede

kırmızı ile işaretlemiş olduğunuz sinyal
sarı ile işaretlemiş oldunuz kısa farlar ( H7 )
mavi ile işaretlemiş olduğunuz uzun farlar + park ampuludur.

bende altea XL var 2010 yeni. bende mtec kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım. sislerimde,kısalarımda,parklarımda komple mtec takılı aşşa yukarıda 3 ay oldu hiç bir problem yaşamadım. philipste de sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama yinede parklar için orjınal mtec almanızı veya canbusu destekleyen ledlerden takmanızı tavsiye ederim.

ilginize çok teşekkürler... peki uzun ve kısa farlar h7 mi??? sanırım park lambamları da dipsiz küçük ampullerdendir...

parklar dipsiz..kısalar H7 ama uzunları bilmiyorum..

aynen yılmaz abi yazmış. kısalar h7 uzunlar h1 parklarda dipsiz ampul.

Geri
Üst Alt