Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Far...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba Bildiğiniz gibi Leonlarda Merceksiz Xenon far sorun çıkarıyor arıza lambasını yakıyor benim arabadada aynısı oldu dayanamadım çıkarttırdım... Şimdi Normal sarı farlar var ama ben beyaz+ Mavi Karışımı ışığa alıştığım için içime sinmiyor Xenon değilde Ampul olarak Mavi- beyaz bir ampul takmak istiyorum Ama kısaların kodu nedir? Hangi markayı önerirsiniz? Takması basit bir işlemmidir? Ve nerde bulabilirim? Fiyat aralığı nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim...

ee hata yakmayan xenonlar var dıye bılıyorum ben

Kesinlikle var... 100 mlyonluk xenon takmayın arkadaslar... profesör dursuna danış sana fiyatta yardımcı olur. hem güvenilir bi ürün almış olursun hemde sorunsuz kullanırsın...

ben sislere xenon taktım ne arıza lambası ne sorun =)

Kesinlikle var... 100 mlyonluk xenon takmayın arkadaslar... profesör dursuna danış sana fiyatta yardımcı olur. hem güvenilir bi ürün almış olursun hemde sorunsuz kullanırsın...

Yok Hocam Ben 100 TL'lik Xenon taktırmamıştım... 350 TL Beyinleriyle falan iyi bir Xenon set taktırmıştım... Ama otomatik yanan farlar yüzünden yani çok sık devreye girip çıktığı için önce arıza lambası yaktı sonrada hiç yanmamaya başladı bende bu sıkıntılardan bıktığım için söktürdüm şimdi mavi- beyaz ampül arayışındayım...

senın araban dandık tabı bısı olmaz :)

bende monza kullanıyordum farlar ve sislerde hiç sorun yaşamadım ve beyaz ampulu tavsiye etmıyorum 3 ay sonra pert oluyor en güzeli dursundan bilgi alman ...

bende monza kullanıyordum farlar ve sislerde hiç sorun yaşamadım ve beyaz ampulu tavsiye etmıyorum 3 ay sonra pert oluyor en güzeli dursundan bilgi alman ...
Hocam sanırım makyajlı kasalarda sorun oluyor... Ben yinede dursun beyle konuşur bilgi alırım... sağol bilgiler için...

ben vosmer serviste taktırdım beyaz ampül.philips marka.
park-kısa-uzun. yanlış hatırlamıyorsam 130tl gibi bişeydi.

Philips Photon'un makyajlı kasalara uygun modeli var. 2 senedir kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

arkadasında dedıgı gıbı phlıps ın seat uyumlu xenonundan kullanıorum bende yenı cıkan slim kasa olandan hıc bı problem yok tavsıye ederım fıyatı 400 cıvarı sanırım ..

Geri
Üst Alt