Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon Far...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında samuel-beto tarafından paylaşıldı.

1. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Arkadaşlar merhaba Bildiğiniz gibi Leonlarda Merceksiz Xenon far sorun çıkarıyor arıza lambasını yakıyor benim arabadada aynısı oldu dayanamadım çıkarttırdım... Şimdi Normal sarı farlar var ama ben beyaz+ Mavi Karışımı ışığa alıştığım için içime sinmiyor Xenon değilde Ampul olarak Mavi- beyaz bir ampul takmak istiyorum Ama kısaların kodu nedir? Hangi markayı önerirsiniz? Takması basit bir işlemmidir? Ve nerde bulabilirim? Fiyat aralığı nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim...

2. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    ee hata yakmayan xenonlar var dıye bılıyorum ben

3. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Kesinlikle var... 100 mlyonluk xenon takmayın arkadaslar... profesör dursuna danış sana fiyatta yardımcı olur. hem güvenilir bi ürün almış olursun hemde sorunsuz kullanırsın...

ben sislere xenon taktım ne arıza lambası ne sorun =)

4. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Yok Hocam Ben 100 TL'lik Xenon taktırmamıştım... 350 TL Beyinleriyle falan iyi bir Xenon set taktırmıştım... Ama otomatik yanan farlar yüzünden yani çok sık devreye girip çıktığı için önce arıza lambası yaktı sonrada hiç yanmamaya başladı bende bu sıkıntılardan bıktığım için söktürdüm şimdi mavi- beyaz ampül arayışındayım...

5. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    senın araban dandık tabı bısı olmaz :)

6. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bende monza kullanıyordum farlar ve sislerde hiç sorun yaşamadım ve beyaz ampulu tavsiye etmıyorum 3 ay sonra pert oluyor en güzeli dursundan bilgi alman ...

7. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Hocam sanırım makyajlı kasalarda sorun oluyor... Ben yinede dursun beyle konuşur bilgi alırım... sağol bilgiler için...

8. tolga_1912

tolga_1912 SCW Üyesi

12
    1
    3
    ben vosmer serviste taktırdım beyaz ampül.philips marka.
    park-kısa-uzun. yanlış hatırlamıyorsam 130tl gibi bişeydi.

9. engin77

engin77 SCW Üyesi

7
    2
    3
    Philips Photon'un makyajlı kasalara uygun modeli var. 2 senedir kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

10. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    arkadasında dedıgı gıbı phlıps ın seat uyumlu xenonundan kullanıorum bende yenı cıkan slim kasa olandan hıc bı problem yok tavsıye ederım fıyatı 400 cıvarı sanırım ..

Sayfayı Paylaş