Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon EDL

işte fren yaptırır diyosan EDL yok diye gözükse de farklı bi isimler var Leon'da makyajda yok gözüküyo olabilir ama..

dediğin gibi fren yapması biri ıslak diğeri kuru zemindeki lastiğe Leon'un yaptığı şey değil mi işte tam olarak..

işte fren yaptırır diyosan EDL yok diye gözükse de farklı bi isimler var Leon'da makyajda yok gözüküyo olabilir ama..

dediğin gibi fren yapması biri ıslak diğeri kuru zemindeki lastiğe Leon'un yaptığı şey değil mi işte tam olarak..

tamam o olay. ama bu gibi istisna durumlarda devreye girmio leonlarda demekki. toledoda her durumda devreye girior.

zaten o şekilde yüksek hızlara çıkınca tek teker havada ABS lambası yanıyo direkt..
ama servise gitmeden araç biraz 4 teker hareket edince sönüyo..sadece hata raporu düzenleyip kaydediyo herhalde bilgisayar..

farklılık var yiğit. ben kitapçığı incelerken gördüm. bizmkiler 30 km/s den sonra devreye girmiyor. leondaki 80 den sonra mesela.

anladım..

peki kitapçıkta ESP kaç km/h hıza kadar müdahale edebiliyomuş bi sınırı var mı. ??

valla kitapçık arabda esp yi okumadm :)

ama altında kalınca yazmışlar esp fizik kurallarından daha üstün değildir akıllı ol diye :D

:D

bi ara biri otobanda 200'e yakın hızlardayken ESP devreye girip bariyere çarptığını okumuştum ondan merak ettim.. :)

tekin abinin başka bir sitede bununla ilgili açtığı bir konuda bir olay vardı sanırım aklında oradan kalmış.

evet olabilir..
eğer vaktin olursa bakar mısın bi ara..
ben bakamıyorum çünkü başımı ağrıtıyo o kitapçık..astigmat var anlaşılan.. :D

yahu arabaya daha yeni koydum ama akşam bakarım bir ara iner.

Geri
Üst Alt