Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Double Din

profescobar

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,
Bu konu daha önce açılmış olabilir şimdiden kusura bakmayın. Aracım 2010 model ve double din takma kararı aldım. Yolda telefondan navigasyona bakmaktan sıkıldım kaza falan yapıcam en sonunda bu yüzden double din alıp bazı dertlerden kurtulmak istiyorum.
Şu anda android olmak üzere bir çok şekilde cihazlar mevcut fakat ne kadar özellik o kadar kalitesizlik anlamına geliyor. Piyasada kalite kalite cihazlar mevcut. Araştırdığım kadarı ile zenev 2011 modeli iyi gibi görünüyor. Bunun dışında önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır? yada bu cihazı kullanıp da sıkıntı yaşayan var mıdır?

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Doubledin e para harcamayı gözden çıkarttıysanız işinden iyi anlayan bir elektrikciye gidin ve mevcut tabletiniz varsa montajını yaptırın. İster ios ister android ister windowsphone sistemi platformu siz belirlersiniz. Ben o şekilde kullanıyorum ve hep diyorum iyiki doubledin e para vermemişim :)

Bende tabletten yanayım. Hem performanslı hem de daha kullanışlı.

Doubledin e para harcamayı gözden çıkarttıysanız işinden iyi anlayan bir elektrikciye gidin ve mevcut tabletiniz varsa montajını yaptırın. İster ios ister android ister windowsphone sistemi platformu siz belirlersiniz. Ben o şekilde kullanıyorum ve hep diyorum iyiki doubledin e para vermemişim :)

O tarz maceralara girmek istemiyorum. Alıp takayım bir daha da uğraşmayayım. İşim zaten bilişim uğraşmak istesem kendim de yaparım ama o modda değilim :)

Geri
Üst Alt